Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ez a szélsőséges...

Normális ez a szélsőséges viselkedés?

Figyelt kérdés
6 hónapos lány cica, napközben bújik, dorombol, sokat alszik, elképesztő nyugodtság árad belőle, este 8 körül meg teljesen kicserélődik. képes maratont futni a lakásban, ugrál a lépcsőről a szekrényre, csúszdázik a kádban, mindenféle szűk helyre bemászik és hozzám sem bújik, hanem csak harapdál, nyalogat, szerencsére nem karmol. Egy órája a tetőről szedtem le, mert valahogy feljutott, lejönni már egyedül nem tudott. Egyik nap este egy egeret hozott és azt hiszem meg is ette. Este soha nem dorombol. Olyan, mintha két macskám lenne. Napnyugta után jobb kirakni az udvarra?
2021. aug. 15. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Kipihente magát nappal az esti rajcsúrozásra :)

Ha zárt az udvarotok, akár kint is aludhat, jó idő van. Tegyél ki neki dobozt/kosarat, párnát.

Amúgy nálunk is este kezdenek el trappolni fel-alá a lépcsőn, néha verekszenek is. Ha nem bírnak magukkal, én is kinyitom a teraszajtót..

2021. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Az enyém 1.5 éves ivartalanított lány, ugyanez, csak szrrá is karmol hozzá. Előbb raktam ki a kertbe, de nem tanul belőle sosem, holnap újrakezdi.

Viszont nagyon tud egerészni, patkányozni, ezért van 24 órás műszakban alkalmazva.

2021. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

A macskák éjjel és szürkületkor aktívak, mint a legtöbb ragadozó, egyébként. Érdemes lett volna utánaolvasni a macskák életvitelének, mielőtt magadhoz veszel egyet. Akkor nem lepne meg ez ennyire.

Szóval ja, tök normális. Örülj neki, hogy este 8-kor kezdi és nem hajnali 3-kor.

2021. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy ragadozó, csak ezt a szélsőséget nem tudtam. egy ismerősöm cicája egész nap csak fekszik, igaz náluk nincs kert.
2021. aug. 15. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 7 éves, ő is este 7 után élénkül fel.
2021. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az én cicám is napközben kis angyalok, este az egész lakás tőlük zeng, az ágyat is csatatérré változtatják (kizárni nem lehet őket, akkor verik az ajtót)
2021. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!