Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büdös a macska, mit tegyek a...

Büdös a macska, mit tegyek a szag ellen?

Figyelt kérdés
Magamhoz fogadtam egy beteg cicát. Macskanáthás volt, de nagy nehezen kijött belőle. Az orvos szerint idült macskanátha, szóval beteg marad, de nem fertőz. Már nem is taknyos annyira, csak a tüdeje. Szegény nagyon büdös takonyszagú, ha közel hajol, akkor érezni. Tudok vele valamit csinálni? Megfürdettem őt jópárszor, az nem segített.

2021. aug. 22. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamije gyulladásban van. Lehet, hogy azt a gyulladt szagot gondolod takonyszagnak. Az is lehet, hogy az egyik foga.
2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De nemrég voltunk dokinál, és csak a Béres Cseppet javasolta. :(
2021. aug. 22. 23:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fürdesd, főleg ha csak az arcán, száján érzed. Szegény beteg, az emberen is érződik mikor beteg, csak ritkán szagoljuk :D El fog múlni, addig ne szagolgasd. Minőségi tápot kapjon, nedves nem kell neki, mert az csak ráragad a fogakra (és az már tényleg büdi) hanem sok sok víz legyen mindig előtte.
2021. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!