Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi fogja bírni?

Mi fogja bírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mjskolcon jártam, és találtam egy kidobott cicát. Jobb hílyán megfogtam kajával, és a háti táskában ülök épp vele a vonaton. 50 km kb 1 óra az út. Jelenleg nyugodt, bem nyávog nem mozog. Néha kicsit kinyitom a cibzárt és engedek be levegőt neki. Ki fogja bírni az utat? Nőstény, és valószínűleg vemhes is. Otthon van cica szállítóm, holbap be vinném állatorvoshoz, hogy megvizsgálja.



2021. aug. 26. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

5ös vagyok

Nagyon cukorfalat, már amennyit látok belőle. Biztos nem örül a helyzetnek, de még nem tudja milyen jó lesz neki :)

Ha evett, szerintem nem lesz baja, van esetleg latható sérülés rajta?

2021. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen a szája alsó része fel van dagadva. Tuti valami csípés. Valamimt atkás a füle, és hemzseg a bolháktól. Mindenképp viszem orvoshoz.
2021. aug. 26. 20:33
 13/20 A kérdező kommentje:
Az egyik szeme kék a másik zöld.
2021. aug. 26. 20:33
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem tarthatod meg kapásból. Kötelességed keresni a gazdjáját, mert lehet, hogy szökött a macska és nem kóbor, hanem van gazdája!
2021. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jogos, és gondoltam erre is. Lefotózom, és kiplakátolom Miskolcon telefonszámmal. Facebookra is kiteszem hátha.
2021. aug. 26. 22:09
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Majd írd meg hogy telt az út, és mi volt az orvosnál, és 1-2 képet is biztos nagyon szép, ha már a szeme is ilyen különleges.
2021. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

At út nagyon jól telt. Nagyon nyugodt cica.


[link]

[link]

[link]


Volt orvosnál, vemhes. Így majd a kiscicáknak keresek gazdit. A plakátokat viszont kiteszem. Hátha...

A bajúszánál gyulladás van, tele van parazitákkal kapott gyógyszert ezekre.

Jó kedvű és jó étvágyú, de még félénk. Fúj morog ha meglát, de aztán lazán megsimizem és bújik.

2021. aug. 27. 09:08
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

14es: felelősségteljes gazdi nem engedi hogy bolhás legyen a macskája, főleg nem azt, hogy a telket elhagyja. Törvénybe van foglalva. Minden macska, amelyiket kienged a gazda, az kóbor és a gazda törvény sért - büntethető lenne.

Szóval kérdező ne is keresd a gazdáját, ha jó dolga lett volna, akkor nem az utcán találod és nem ilyen állapotban.

2021. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 Az is törvénybe van foglalva, hogy kötelessége keresni a gazdáját, akkor is, ha nincs neki. Lehet jönni azzal, hogy milyen szemét gazda az, aki hagyja kóborolni a macskáját. De amíg nem ismertek a körülmények, addig szökött macska is lehet, akit hónapok óta keres a gazdája. Nem tudhatod. A törvény előírja, tehát köteles keresni a gazdáját.
2021. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy keresem. Természetesen ha megtalálom, az orvosi költségeket kérni fogom, az ivartalanítás meg egyenlőre lehetetlen az kb 6 hét. Ha meg 6 hétig nincs meg a gazda, akkor az én macsekom marad. Szó szerint bújik, lány macska létére dörgölőzik, a pociját ha simogatom, élvezi és kinyútja az első mancsait. Biztos, hogy szerető gazdijai voltak, mert nagyon bújós cica. És kb 4 kg-ot nyom. Tehát nem is alul táplált. Persze vemhes is és ezért is nehezebb, de a hátán ha simizem bizony érezni a gerincét.
2021. aug. 27. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!