Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macska étlen-szo...

Meddig él egy macska étlen-szomjan és kb 18-20 fokban?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy hol a macska,már mindent körbe jártam.Még a szomszéd is megnézte a pincében is,hátha,de semmi.

Egyenlőre nem tudni hogyan,de betört a nappali ablaka..

Nem úgy nézem mintha bedobtak volna valamit,nem találtam se követ semmit.A macska viszont eltűnt,talán ijedtében szaladt el vagy csak..úgy.

Rács van,tehát ellopni sem hiszem,hogy a házból ellopták volna.



2021. aug. 28. 19:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

A macska jól elboldogul a gazdája nélkül ilyenkor, ha talál egeret, gyíkot vagy egyéb állatot, amire vadászhat. Viszont rá is leselkedhetnek veszélyek: elkaphatja a kutya vagy elgázolhatják, rosszindulatú emberek bezárhatják.

Tegyél ki róla fotót, elérhetőséggel, hátha úgy visszaviszi a megtaláló.

2021. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
11 vagyok. Ha nem ivartalanított cica, pározni is mehetett.
2021. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Gyanús a törött ablak és a szép maine coon cica. Szerintem ellopták (betörtek és kicsalogatták)
2021. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Ellopták a cicádat, hogy eladják. Sajnálom.
2021. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha még sosem volt kinn a lakásból, nemigen él túl, se vadászösztöne, se semmi nem fejlődött ki benne, nem talál haza, nem is ismeri kívülről a házatokat, nem ismeri a lehetséges zsákmányállatokat, nincs esélye. Éjjel hideg van, tüdőgyulladást kap egy éjjel alatt.
2021. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Sokra nem mennek vele,ivartalan nőstény.De igazatok lesz,ha nem tudják tovább tenyészteni (nálam vannak amúgy is a papírjai,és chipelve van..),és eladni is rizikós akkor majd harapnak a megtalálói jutalomra.


Sanszos,hogy ellopták.A szomszédnak a garázsára van függesztve kamera ami ide néz,vagy legalábbis egy kis részére a kertnek.Nem tudom,hogy mivel vagy egyáltalán betörték-e az ablakot,de bent jártak.Kifelé a másik oldalt mehettek. 10:26-nál látszanak pár pillanatra,elsétáltak a szerszámosom felé,de azon lakat van és mentek is a házhoz.


Lehet,hogy eleve be volt törve az ablak és csak megnézték be tudnak-e menni,de az is lehet hogy ők törték be.Minden esetre hétfőn megyek vele a rendőrségre.

2021. aug. 28. 21:13
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Almot tegyél ki, az neki remek tájékozódási pont, ha mégse ellopták. Drukkolok neked!
2021. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Megkerült már a cica?
2021. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ellophatták akkor valószinű, a mamánknak a régi perzse szerű macskáját is elvitték.
2021. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Meg lett,de nagy az esély rá,hogy nem marad meg.

Ettől függetlenül én reménykedem,bent maradt az állatkórházban.Egyenlőre a feljelentéssel nem kezdtek semmit,kitudja mikor lesz belőle valami..

2021. szept. 1. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!