Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor is kell alom a cicának,...

Akkor is kell alom a cicának, ha napi kétszer-háromszor sétáltatják?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Pisilni attól fog járni.
2021. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Kell, mivel nem csak napi 3x pisil, ez meg egy atlag kutyanak is keves, persze van aki allitja, hogy tok jol elvan a kutya napi 3 setaval is... Csak eppen tartosan kitagul tőle a hugyholyagja.
2021. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. aug. 27. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
A macska nem kutya! De még egy kutyának is kevés a napi pisi-kaki lehetőség. Sétáltatással akartad megúszni? Nem fogja vissza tartani a sétákig, ismétlem, nem kutya, megoldja a lakásban. Nem is értem, hogy gondoltad ezt...
2021. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs cicám, csak szoktam látni, ahogy sétáltatnak egyet. Érdekelt, hogy ők ugyanúgy használnak e almot, vagy megoldják séta közben.

Ezek szerint ugyanúgy kell alom.


Hogy lehetne eleve ezzel megúszni? Naponta háromszor egy óra séta macerásabb, mint kétszer kilapátolni (vagy hogy mondják) az almokat (pár hétig vigyáztam macsekra, tehat tudom, hogy kb milyen)

2021. aug. 27. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám van, hogy stresszhelyzetben kakil egyet (pl társaság jön, akiket még nem ismer). De pisilni is random időben szokott. Ha egész nap itthon lennék akkor sem úsznám meg szerintem az almot, főleg nem csak 2-3szori sétáltatással.


Egyébként milyen környéken sétáltatják? Én félek levinni az utcára, mert fél az idegenektőlés elég forgalmas központban lakunk. Hiába van hozzászokatva a pórázhoz, csak az erkélyre viszem ki vele.

2021. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kisvárosi lakótelep. Szinte mindenki ismer mindenkit (a kutyások legalábbis biztosan). Van még néhány kóbor cica, de azokkal is elvan. Kocsik meg ritkán járnak erre, azok is csak a lakók akik leparkolnak.
2021. aug. 27. 22:49
 8/8 simad ***** válasza:
Nem azért sétáltatja...
2021. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!