Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macska étlen-szo...

Meddig él egy macska étlen-szomjan és kb 18-20 fokban?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy hol a macska,már mindent körbe jártam.Még a szomszéd is megnézte a pincében is,hátha,de semmi.

Egyenlőre nem tudni hogyan,de betört a nappali ablaka..

Nem úgy nézem mintha bedobtak volna valamit,nem találtam se követ semmit.A macska viszont eltűnt,talán ijedtében szaladt el vagy csak..úgy.

Rács van,tehát ellopni sem hiszem,hogy a házból ellopták volna.



2021. aug. 28. 19:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Miért kellett állatkórházba vinni?
2021. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény cicus. Jobbulást neki!
2021. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a cicával?
2021. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Elpusztult sajnos.Bántották..

Az is kiderült ki volt. 4 házzal laknak lejjebb és nem az első,szimplán utálják az állatokat.Tavaly végig mérgezték az összes kinti kutyát (és pár macskát amelyik evett a méregből),előtte egy lónak dobálták kővel véresre a bőrét.

Ha jól tudom most eltiltják őket az állatoktól,meg némi pénzt fognak fizetni bűntetésképp és ennyi...

Kb megúszták az egészet.

2021. szept. 8. 15:04
 25/27 A kérdező kommentje:

De hogy az én macskám most mit ártott nekik vagy miért pont őt vitték azt nem tudom.

Lehet velem volt valami bajuk,de akkor jöttek volna oda.

2021. szept. 8. 15:05
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ők törtek be a házadba is? Sajnálom nagyon...


Igen, sajnos az ilyenre nem adnak semmit. DE rágalmazásért osztogatják a felfüggesztettet, mert szólni mersz, ha bántanak...


Az a baj, eltiltani nem igen tudják őket, meg a korábbiakat rájuk bizonyítani is nehéz...

2021. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a cicádat 😪

Nehogy annyiban hagyd a feljelentést, főleg ha kamerán látszanak az elkövetők! Minden lehetséges vádpontot fel kell hozatni ellenük, betörés, lopás, állatkínzás, rongálás stb stb! Menjenek csak börtönbe a rohadékok! A cica árát és kezelési költségét pedig pereld ki tőlük. A kutya mérgezések miatt nem volt eljárás ellenük??

Ha az én cicámmal tette volna ezt valaki, kezét-lábát eltörtem volna minimum!

2021. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!