Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okoz gondot a macskának ha...

Okoz gondot a macskának ha egyedül lesz 14 napig?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 20:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem lesz semmi baja, ne aggódj. Ha mindennap mennek hozzá 2x, az elég. Bár lehet többet fog nyávogni, nyilván hiányozni fogtok neki.

9-est meg nem értem. Oké, te nem takarítasz utána, de az unokaöccs fog, így nem fog ott gyűlni 2 heti xar az alomban.

2021. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
9-es vagyok. Nem az alom takarításáról beszélek. A macskák öntörvényű állatok. Bosszúállók. És a gazdi távolléte, az ő hiánya miatt elviselni kényszerült magányukban nem az alomba végzik el a dolgukat, hanem bizony a kanapé tetején, a nappali szőnyegének közepén, stb., stb. Pedig én is minden nap 2x mentem etetni, kicsit szellőztetni, kiengedtem őket az erkélyre nézelődni, játszottam velük, és mégis!
2021. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

hello én nem értek hozzá csak a bosszúálláshoz írom, hogy nem feltétlenül az volt, de lehet



Lehet, hogy stressz, hogy aggódott azokért, akik távol voltak, vagy saját maga miatt, hogy mi lesz vele nélkülük

Vagy hogy pl hiányoztak neki

2021. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyiségfüggő. Nekem két macskám van. Ha elmegyek pár napra, az egyik teljesen kivan mire hazajövök (ezért nagyon ritkán utazok) látom rajta hogy megviseli, utána kb két hétig folyamatosan a nyomomban van és rengeteget nyávog, kétségbe van esve attól is ha vécére megyek. A másik meg finoman szólva le se szarja ha nem vagyok pár napig, és mástól kapja meg a kajáját. Mikor hazaérek, épp csak rám néz és megy is a dolgára, ő nem egy lelkis típus.
2021. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi utazgatós család vagyunk (nem felvágásból mondom, közeli, olcsó helyekre járunk, de gyakran). A szüleimnek is van cicája és nekem is, külön háztartásban. Sosrm volt gond abból, hogy amikor az egyikünk elutazott, akkor a másik átjárt az egyedül maradt cicát gondozni. Nem volt soha olyan bosszúállás, mint amit fent írt valaki. Természetesen nem kellemes a cicának, hogy egyedül van bezárva 2 hétre. De ha a fizikai szükségleteit odafigyeléssel kielégítik, és szeretgetést is kap meg játékidőt is szánnak rá, akkor azért nem szabad gondnak lenni.

Mindenesetre az állatorvosotok elérhetőségeit adjátok meg a cicaszitternek, az akkor sem árt, ha nincs rá szükség.

2021. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk teljesen jól elvan azzal, ha itthonhagyjuk 1 hétre. Anyósék szoktak átjönni megetetni, de mivel szívből gyűlölnek minden állatot, simogatni meg játszani tutira nem szoktak vele. Nyilván látványosan örül nekünk, amikor megjövünk, úgy 5 percig, aztán éli tovább a kis életét. :) A tévét pedig sosem jutott még eszembe bekapcsolni neki... Ha itthon vagyunk se nézi... :D
2021. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A macska időérzéke teljesen eltér az emberétől, nem lesz baja a macskádnak, ha ilyen feltételekkel ott hagyod.
2021. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mi is többször utaztunk már. Évente 2-3 alkalommal megyünk 1-2 hétre. De ilyenkor az unokaöcsém mindig nálunk aludt amíg nem voltunk otthon. Macska 1-2 napig alig eszik, de utána minden ok vele. Amikor hazamegyünk, akkor is úgy viselkedik mintha csak munkából mennénk haza. Most először lesz olyan, hogy senki nem fog a lakásban aludni. De ahogy írtam. Naponta 2-3 alkalommal átmegy öcsi megeteti, játszik vele, kitakarítja az almot..Amúgy amikor itthon vagyunk is, mindig alszik valahol. Nem egy aktív macska. De aggódom egy kicsit.
2021. aug. 30. 21:29
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha pestiek vagytok, akkor én vállalom, ott alszom nálatok két hetet, játszok a macsekkal, stb.
2021. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19-nek.

Nem Pest, külföldön élünk.

2021. aug. 30. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!