Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okoz gondot a macskának ha...

Okoz gondot a macskának ha egyedül lesz 14 napig?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Cicahotel nics a városban? Ott van minden, játszanak vele, stb.
2021. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem tudom a választ, de az én macskáim annyit tudnak aludni, szerintem fel se tűnne nekik, ha egyszer 2 hétig nem jönnénk haza.:D Na jó, lehet, hogy előítéletes vagyok, mert tényleg ritka jó alvókájuk van egy kutyához képest.

Viszont én nem merném bekapcsolva hagyni a TV-t. Én soha semmilyen elektromos eszközt nem hagyok áram alatt, ha nem tudom felügyelni, kivéve a hűtőt és régen a bojlert. Láttam én már vezetéket kigyulladni falban, egyszer a munkahelyemen is volt ebből kisebb tűz a konyhában, illetve otthon a biztosítékszekrényben égett ki a vezeték. Kérdeztem a szerelőt, hogy akkor mostantól fogva bármikor arra érhetek haza, hogy leégett a ház? Azt mondta, nem, ahhoz azért fogyasztás is kell, hogy kigyulladjon egy vezeték a falban. Amúgy kolléganőmnek is nemrég volt tűz a biztosítékszekrényben, szerencsére otthon voltak és el tudták oltani.

2021. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék minden évben elmennek vagy 10 napra nyaralni, viszont nekik 2 cicájuk van így elszórakoztatják egymást. Napi 2x megyek etetni, reggel csak kaját kapnak+ friss vizet, munka után pedig kidobom az almot, etetek, játszok velük egy kicsit. Ők úgy csinálják, hogy azokat a szobákat ahol kárt tehetnek inkább bezárják. A folyosón okos lámpák vannak, így a barátnőmék wifiről éjszakára mindig lekapcsolják, de van ablakos rész is, illetve el tudnak vonulni sötétbe is. Van egy halom játék, meg elszórakoztatják egymást, plusz úgyis világlustája mindkettő, szóval alvással telik a nap nagy része.

Mivel napi szinten lát embert szerintem, nem lesz gond.

2021. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem el lesz. Mit lehet tenni, ha egyszer utazni kell. 7 éve a "rabszolgája" vagy, neked is jár a kikapcsololódás. Rokonod ellátja, elszórakoztatja. Valószínűleg vagy megsértődik, de sanszosabb, hogy nagyon fog nektek örülni, amikor hazajöttök. :)
2021. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Letelt a 14 nap. Unokaöcsém minden nap többször is átment, megetette, almot takrított, játszott vele. Tévét bekapcsolta neki, esti utolsó találkozásnál kikapcsolta. Elmondása szerint csak az első nap volt a cica letörve, nem találta a helyét, minket. Utána elvolt- Amikor hazaértünk, olyan 5 percig tartott a " ne érj hozzám! Ki vagy te?" nézése, viselkedése, majd hozta a labdáját, hogy ideje játszani.
2021. szept. 17. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!