Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg mérgezték vagy férges...

Meg mérgezték vagy férges volt a macskam? Mik a tünetei ezeknek?

Figyelt kérdés

Mérgezés után hány órával lesz rosszul a macska?

Fekszik a szeme nyitva akkor mérgezés vagy lehet más is?

Ha fel emeltem és lábra tettem eldőlt nyavogott, csak feküdni akart. A hasa jobban mozgott mint szokott vagy a levegőt vette furán. Kaját csak nyalogatta tegnap de tegnap előtt még rendesen evett de már lusta volt. Azt hittem ez normális macskáknal mert meleg is volt.

Szerintem mérgezés párom szerint ferges volt.


2021. szept. 9. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Mit mond az állatorvos? Az a legbiztosabb vélemény, ami innen jön az csak tipp.
2021. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Vidd mielobb orvoshoz ha van ra mod, szerintem nem sok van neki mar hatra, legalabb is az en macskam hasonlo tunetek utan elpusztult.
2021. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mit, esze ágában sincs még a telefonhívást se kifizetni hogy rákérdezzen. Itt ingyen kap választ
2021. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már nem él a macska. Későn vettük észre. Nem tudok megnyugodni meg nem jövök rá mibaja volt.
2021. szept. 9. 09:55
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Férgesség nem okoz ilyet és ha már olyan súlyosan férges hogy belehal, akkor azt már előbb is észrevettétek volna.
2021. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A férgességbe nem hal így bele...
2021. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Ha fel emeltem és lábra tettem eldőlt nyavogott, csak feküdni akart."


Akkor kellett volna orvoshoz vinni. Ha már menthetetlen volt, akkor legalább azért, hogy ne szenvedjen.

2021. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez mérgezés lehetett, bár nem értek hozzá... de valami nagyon durva behatás érhette szegényt.
2021. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de miért fontos, hogy meg tudj nyugodni? Bánt a lelkiismereted, ami teljesen normális.

Az itteni kommentelők nem fogják tudni, hogy mi történt - maximum kapsz pár jobb/rosszabb tippet. Ebben mi a megnyugtató?

Post mortem vizsgálatot lehet kérni, abból kiderül a pontos oka. Itt biztosan nem.

2021. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Így van, egyetértek 9-essel, agyon fognak kritizálni, bántani. Nem kell itt keresni a választ, kérj boncolást és kiderül.
2021. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!