Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg mérgezték vagy férges...

Meg mérgezték vagy férges volt a macskam? Mik a tünetei ezeknek?

Figyelt kérdés

Mérgezés után hány órával lesz rosszul a macska?

Fekszik a szeme nyitva akkor mérgezés vagy lehet más is?

Ha fel emeltem és lábra tettem eldőlt nyavogott, csak feküdni akart. A hasa jobban mozgott mint szokott vagy a levegőt vette furán. Kaját csak nyalogatta tegnap de tegnap előtt még rendesen evett de már lusta volt. Azt hittem ez normális macskáknal mert meleg is volt.

Szerintem mérgezés párom szerint ferges volt.


2021. szept. 9. 09:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mert ha mérgezés van tippem ki csinálta bosszút fogok rajta állni
2021. szept. 9. 10:26
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Habár továbbra is azt gondolom, hogy állj le, mert darabaokra fognak itt szedni..

Zárt kertben volt a macska/macskakifutóban? Be tudtak neki dobni valamit az utcáról? Vagy csak a szomszédok felől? Van kamera, ami rögzíthette a mérgezést?

A bosszú szerintem rossz megoldás - többet ártasz vele mint használsz. Most a kommentelőkből akarod kihúzni, hogy 'igen, megmérgezték!!4!' - bosszút állsz akkor is, ha csak simán felevett volna valamit, amit nem kellett volna?

Ha nem zárt kertben/lakásban volt a macska gyakorlatilag bármi történhetett vele. Annyit tudsz tenni, hogy legközelebb megteszel mindent, hogy ez ne fordulhasson elő és a macskára jobban figyelve az első jelnél orvoshoz viszed. #9 voltam

2021. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szomszédok felől igen utcáról nem nagyon. Kamera itt nincs.
2021. szept. 9. 10:39
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Miért gondolod azt, hogy megmérgezhették? És miért gyanakodsz pont arra az emberre? Úgy tűnik, mintha lenne előzménye.
2021. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nyugodtan lelkiismeretfurdalasod, amikor nem allt mar fel, akkor kellett volna elvinni, es nem vegignezni a szenvedeset. Masreszt hogy lenne ferges, ha adsz neki nornalisan fereghajtot? Ja hogy ennyire se futotta ennyi esszel. Kijaros macskaknak altalaban ez a vege, vagy mereg(nem feltetlenul szandekosan, eleg ha mergezett egeret eszik) , vagy auto csapja el, esetleg a szomszed kutyaja, es ez mind a te felelosseged.
2021. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne mason akarj bosszut allni, gondolkodj el, hogy felelosen tartottad-e, a sajat telkeden belul. Ha nem, akkor a halala csakis a te hibad.
2021. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Későn vettétek észre, de azért láttad hogy nem akar/tud lábra állni meg nem eszik? Netán a hulláját emelgetted? Ekkorát ne lódítsál már. Miért nem az orvost kérdezed? Szerintem esélyesebb hogy ő megmondja mibe halt bele.
2021. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
97%
Tehat ha jol ertem, mar 2 napja eszrevetted, hogy furcsan viselkedik es nem vitted orvoshoz. Magadon bosszut allhatsz esetleg nyugodtan, nem masokat kene hibaztatni azert, amit te basztal el. Ha ki tud menni a kertbol, az is a te hibad, nem masoke.
2021. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

14# nincs előzménye

18# nem tud kimenni

2021. szept. 9. 14:55
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem TUDOTT kimenni. Már múltidő.
2021. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!