Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Coop teljes értékű állateledel...

Coop teljes értékű állateledel felnőtt macskák számára baromfival 415 g. Megeszi az ilyet a macskátok? Vagy más Coop konzerv eledelt? És mennyibe kerül? Bocs, nem vagyok most Coop közelben, nem tudom megnézni.

Figyelt kérdés

[link]


Kérem, olyanok írjanak, akik adtak már ilyet a macskájuknak.


Köszi!


Azért kérdezem, mert a szép-kártyát csak ott fogadják el, ahol macskakaját is lehet kapni. Vagy nem?



2021. szept. 14. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tudom, hogy felénk a coopban ilyenekre nem fogadják el a szép-kártyát, csak élelmiszerre. Mi is szerettük volna ezt a megoldást.
2021. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Es attol meg muszaj szarral etetni? Tessek normalis kajat adni neki, a macska husevo allat, ebben meg semmi hus nincs kb.
2021. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

2

Sok ember is örülne ha ilyen minőség jutna...

2021. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Lehet itt lepontozni, pont leszarom, de az van, hogy allatot tartani meg mindig nem kotelezo.

Foleg, ha te is alig elsz meg es honap vegen mar csak zsemle van vizzel.

2021. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Jó az neki!


Ha éhes marad fog egy galambot/egeret... 🤷‍♀️

2021. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2.

- Nem az enyém a macska, hanem egy idős nénié.

- Nincs beleszólásom abba, hogy mivel eteti.

- A néni így is rengeteg pénzt ráköltött már, mivel FIV-es a macska. Szerintem több száz ezer forintot már.

- Külön kértem, hogy olyanok írjanak, akik már próbálták.


Egyébként az anyamacska beköltözött a néni udvarába, ott megfialt és befogadta. De ha akarod, vidd el tőle és ápold te.

2021. szept. 14. 17:05
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Ezzel jar az allattartas. Akinek van agya, az felmeri, hogy belefer-e vagy sem. Ha nem, akkor lehet gazdat keresni neki, ha betevedt az udvarba, ennyi.
2021. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem minden ember egyforma. Te úgy csinálod, más pedig máshogy. Másnál nem maradna meg ez az állat, az biztos.

Az okoskodásodra senki nem kíváncsi.

2021. szept. 14. 21:02
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem 💩val van etetve. Azt nem enné meg.
2021. szept. 14. 21:04
 10/19 A kérdező kommentje:
#1. Köszi szépen az infót, akkor erre is rá kell majd kérdezni. Hátha egy másik boltban megengedett. Össze-vissza van ez.
2021. szept. 14. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!