Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Coop teljes értékű állateledel...

Coop teljes értékű állateledel felnőtt macskák számára baromfival 415 g. Megeszi az ilyet a macskátok? Vagy más Coop konzerv eledelt? És mennyibe kerül? Bocs, nem vagyok most Coop közelben, nem tudom megnézni.

Figyelt kérdés

[link]


Kérem, olyanok írjanak, akik adtak már ilyet a macskájuknak.


Köszi!


Azért kérdezem, mert a szép-kártyát csak ott fogadják el, ahol macskakaját is lehet kapni. Vagy nem?



2021. szept. 14. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 szívesen, csak nem értem ezt a nagy lepontozást, mert ők releváns választ se adtak.
2021. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11. Én zöldet adtam neked. Hasznos, amit írtál.

Tudod, hogy hogyan pontoznak "néhányan".

Sajnálom, hogy lepontozták a hozzászólásodat. Ne vedd magadra szerintem.

🌺

2021. szept. 15. 06:56
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Húha. Megkockáztatom a lepontozást..


Benti cicám van, most 1 éves és 1 hónapos. Nem az árat nézem, mert sok termékre igaz, hogy az ár nem egyenlő a minőséggel. (Nyilván arra is igaz, amit mi is eszünk).

Szeretném leszögezni, hogy gyönyörű és egészséges cicám van szép bundával, erős csontozattal és fél évente még az állatorvos is megnézni. Táp szempontjából nagyon ritkán vettem neki drágát. Általában a magas hústartalmút összekertem egy alacsony hústartalmúval és kész. Rendszeresen kap husit, vitamint és jutalomfalatokat is. Én vettem már neki sparos macskakaját és higgyétek el, hogy nem feküdt ki tőle, nem fájt a hasa, nem evett macskafüvet rá meg semmi. Éheztetve sincs. Nem is drága, szerintem max 150 Ft. Mivel ti nem vagytok tisztában azzal, hogy az idős hölgy mit ad neki, ezért nincs értelme leszólni. Sőt, kétlem, hogy sanyarú sorsú cica lenne, de ezt a GyakoriKérdések főállású macskákra szakosodott dietetikusai nyilván tudják.

Azt már nem tudom, hogy elfogadják-e rá a szép kártyát.

2021. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
🙂 Aranyos vagy, tőlem zöldet kaptál, de a főállású macska dietetikustól nem...
2021. szept. 15. 17:34
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Biztos sok macska szívesen eszi, különben nem gyártanák. Vegyen a néni egyet, és kóstoltassa meg a macskával. Abszolút kiszámíthatatlan, hogy egy macskának mi ízlik és mi nem. Ebben teljesen egyediek. Ugyanazt a kaját az egyik két pofára falja, a másik hozzá sem hajlandó nyúlni.
2021. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém utálja a halas dolgokat, de az s-budget halas konzervet imádja.

Ezt általában macskája válogatja, kinek melyik tetszik, melyik márka, melyik íz stb.

2021. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#15,#16! Értem, köszi szépen! :)
2021. szept. 15. 20:54
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

Én egy idős bácsit ismertem/ismerek, ő is S Budget konzerveket vesz a macskáknak. Kb 6-8-at etet, ő maga szerintem konkrétan néha éhes marad, de a cicáknak MINDIG van valami, mindnek. Meg is eszik.

Nem, nem minőségi eledel. Igen, nyilván tele van ízfokozóval, ezért eszik meg. Igen, olyan szr, mint az embereknek a mekis kaja.

De talán nem ugatni kéne egyeseknek, hanem lehet menni segíteni, ha a pofa már ekkora. A néni is vélhetően a kis nyugdíjából gazdálkodja ki az olcsóbb kaját, ami még mindig jobb az éhenhalásnál. A kérdező is ebben szeretne segíteni nyilván, ráadásul ha odaállítana valami drágával, lehet, a nénivel szúrna ki a legjobban, mert utána csak az kéne már a macskáknak, amit nyilván nem engedhet meg magának. Ennyi erővel a hajléktalanokat, szegényeket is menj és oktasd ki, hogy hogy mernek kukából enni meg fehér kenyeret parizerrel, hát min. mindenmentes vegán menüre kéne áttérni, az most a trendi.

2021. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nálunk nem fogadják el a szépkártyát a coopba!
2022. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!