Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Emiatt már ne is tartsak...

Emiatt már ne is tartsak macskát otthon?

Figyelt kérdés
Tavaly találtam az utcán egy kóbor macskát. Nagyon megsajnáltam ezért haza vittem magamnal, nem különösen érdekelt hogy kell-e neki macska ház vagy sem. Így hát nem vettem. Van macska alma. Kész. A kanapén szokott pihenni. Szomszéd szerint kellene neki egy kis kuckó ahova eltud vonulni. De könyörgöm az egész házba szinte bárhova mehet. A macska se igényli.
2021. szept. 20. 13:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az van neki, azt szereti is. Szinte minden nap kaparja rajta a körmét. De macskafészket nem igényel. Napközben elvan a kanapén, hol a szőnyegen, aztán vissza a kanapéra. Este meg az ágy végébe szokott kucorodni.
2021. szept. 20. 18:16
 12/17 A kérdező kommentje:

Jaj, hát a legjobbat kihagytam. Arra is beszólt hogy de undorító a tála. Sima gazdaboltból vettem őket, 1 vizes, 1 pedig kajás tál. Hát igen, van amikor elfelejtem megtakarítani őket és kicsit a széle kajás de 2 naponta szépen kitakarítom és olyan mint új korába. Viszont szerintem a macskák pont le💩-ják, lényeg hogy kaja legyen benne.

Gondolkozom rajta hogy ezt megrendelem neki, mert már pár hónapja szemezek vele. Na majd ha ezt meglátja, akkor aztán beszólhat.

[link]

2021. szept. 20. 18:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédodat ne engedd be, ha csak leszól mindent. Akkor minek megy át hozzád? Én ilyennel nem foglalkoznék, be se hívnám. De amúgy ha van macskakaparó, akkor nincs probléma. Így is ezerszer jobb élete van mint a több millió kóborcicusnak.
2021. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megrendeled neki, akkor meg azért szól be, minek vettél olyan drága tálat :D
2021. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Macskafüggő, mi is vettünk kuckókat, le se szarja, a kanapén fetreng, ha annyira el akar vonulni tuti vannak búvóhelyek, max akkor gondolkoznék valami rendes kuckóban neki ha látom hogy próbál elvonulni bútorok alá/mögé de ha nem látod hogy igényli kétlem hogy hiányozna neki.
2021. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A tál meg a macskának tökmindegy, mondjuk amit linkeltél annyira nem ajánlanám mert könnyen kiboríthatónak tűnik.
2021. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor marad nekik a mostani.

De tényleg amikor a saját szomszédod szól be, pedig kedves alapjáraron, az idegesítő. Még rosszba sem vagyunk, még azt is megértem hogy jószándékkal mondja, de amikor már 20* elismétli. Én tudom mi a legjobb a saját macskámnak.

2021. szept. 21. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!