Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeret a macskám engem...

Miért szeret a macskám engem jobban mint bárki mást a családomból?

Figyelt kérdés
Fehér perzsa felmenőkkel rendelkező elfajzott vérfertőzés MENTES még nem ivartalanított fekete európai rövidszőrü (egyébként hosszú) kandúr 1 éves. Nem én vagyok a családban a legkisebb se a legnagyobb nem is én ettem rendszeresen csak úgy néha. Minden nap simogatom játszom vele, de semmi különös. Mégis csak engem követ és konkrétan mindentől retteg kivéve tőlem. Egyszer még attól is megijedt, hogy öntötték a száraztápját. Lehet, hogy közevan az irántam érzett szeretetének ahhoz, hogy amikor lenyúzódott a bőr a farkáról és rohanunk az állatorvoshoz én nyugtattam útközben és anputálás után én babusgattam?

2021. szept. 26. 18:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es Minek kell nekik gazda? Egyedül is boldogulnak az igazán ráadásul vannak hivatásos tenyésztők is. Nem mindenki éri be egy utszárór szedett szörgombolyaggal. Ráadásul a legvalőszínűbb apaiágon a dédpapa utszáról szedett volt.
2021. szept. 27. 21:05
 12/14 A kérdező kommentje:
De hajdúk már ezt. N ez vár a kérdésem. Tenyésztők is vannak akik csak ezzel foglalkoznak.
2021. szept. 27. 21:06
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De azoknak ez a munkájuk, papírjuk van róla. Te csak egy mocskos szaporító vagy
2021. szept. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 minden nap zuhanyzok. És miért baj ez? De nem ez volt a kérdésem. Mindígis voltak hobbi szaporítók és vannak hivatásosak is. Csak az írjon aki képes a kérdésemre válaszolni. Írjatok akármit mundíg is lesznek nálam kismacskák.
2021. szept. 28. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!