Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Konkrètan elegem van a csalàdo...

Konkrètan elegem van a csalàdomból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is vagyunk rossz helyzetben anyagilag, de anyàm egyfolytàban arról panaszkodik, hogy milyen kevès is a pènz. Ő egyàltalàn nem dolgozik, csak apàm. A nővèremnek ès a húgomnak persze mindig megveszi a dràgàbb ruhàkat. Szinte minden hèten "nagybevàsàrlàst" tart. Ezen kívül engem ki is beszèl. Most is itt vannak vendègek, odalentről hallom, hogy èpp rólam beszèl. Nekem a suliba kellett venni valamit,[kb.300 Ft-os dolog] egyből elkezdi, hogy èn ezt hogy kèpzelem, hogy majd ő mindent megvesz nekem, mert ő nem krőzus, hogy az èn "szarsàgaimra" költse a pènzèt nap, mint nap. [Egyàltalàn nem szoktam "nagy" dolgokat kèrni] Ma is elküldött a boltba, hogy vegyek neki kólàt, èdessèget, ès mindenfèlèt. Utàna tüzetesen àtvizsgàlja a blokkot, hogy mertem-e venni magamnak valamit. A nővèrem miatt màr a plafonon vagyok! Amikor nekem kell neki segíteni, akkor persze jàtsza a nagyon kedves mèzesmàzos "jótestvèrt", egyèbkènt pedig egèsz nap egy büdös tároló, mert ott tesz velem keresztbe, ahol tud. Pèldàul ma kb. egy óràval ezelőtt a szobàjàba, hogy kihozzam a SAJÀT tabletemet, mert együtt "jàtszottunk" {anyàmnak hazudta}. [Na, hàt ez úgy nèzett ki, hogy nekem ki kellett keresnem a szünetre kapott leckèjènek a megfejtèsèt.] Minden nap bejàr a szobàmba ès beleturkàl a telefonomba, hogy megnèzze kivel beszèlgetek, mit nèztem YouTube-on stb. Màr nem egyszer mondtam neki, hogy tűnjön innen kifelè, de egyszerűen le se szarja. Amikor èn èppen nem vagyok a telefonom közelèben, egyből ellopja, ès olyanokat ír a baràtnőmnek, hogy: Màr nem szeretlek! Szakítanunk kell! Utàllak! De lebukott, mert ő jobbra dőlő èkezettel írja az à ès az è betűt. Megmutattam anyàmnak, hogy beszèlgessen màr el vele, hogy ezt hagyja màr abba, anyàm persze az ő pàrtjàra àllt, mert ugye ő mindig a "bűnbak". Aztàn, ha èn az ő baràtjànak ilyet küldenèk, egyből úgy elverne anyàm, hogy a "fal adja a màsikat." Mit csinàljak??!

2020. okt. 29. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy túrál a telefonoddal még hagyján, az a felelősség jele is lehet, hogy nehogy valami rosszba kevered. De hogy a te nevedben üzenget valaki másnak, azért azt durvának tartom. Egyébként hány éves vagy és fiú vagy lány?
2020. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

"Barátnőmnek". Ebből gondolom hogy fiú vagy?


Akkor meg mit szórakozol? Azt hiszed az ilyen közhelyek beválnak, hogy erőszak nem megoldás? Lófszt, basszál le a nővérednek egy akkorát hogy kettéreped a feje. Te vagy az erősebb, használd ki!

2020. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Telefon tablet stbre jelszó és egy pofon
2020. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem oké, hogy turkál a telefonodban, semmi köze hozzá. Ne engedd be a szobádba, zárd be az ajtót, húzd meg a határokat.
2020. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
Én a te hejedbe jól megtépném meg egy pár pofont le kevernék Tudja már hol a helye
2020. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most tanácsolnám hogy oldd meg okosban hogy ha lehet. De nem lehet.


Főleg hogy Anyud is ennyire a Nővéred felé húz.


Viszont mivel te egy Rendes Kultúrált Férfi vagy nem ütsz meg nőket.


Kódok az eszközökre legyenek alapvetőek

Barátnőd "Tisztán látásának" pedig örülhetsz mivel ezek szerint bízik benned. Helyzeted nem érthetem meg ugyanis csak Anyám van de vele is "haveri" viszonyba vagyok.De akkor is azt mondom hogy Hidd el egyszer jobb lesz. És ami még nagyon fontos,Minden Okkal Történik

2020. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#2-es Gondoltam màr rà, h adjak neki egyet, de aztàn valószínűleg az lenne a vège, hogy minden ok nèlkül èn adtam neki egy pofont, de persze ő nem hibàs semmiben, mert ő az àrtatlan bàrànyka.
2020. nov. 1. 20:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Most veszem èszre, hogy az autókorrekt àtírta tàrolóra a tahót.☺️
2020. nov. 1. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából ezen a ponton már rég mindennapos kéne legyen egy-két ok és előzmény nélküli csicskalángos.
2020. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!