Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családomból valaki elvette...

A családomból valaki elvette az összes pénzem! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval nyár eleje óta dolgozok maszekokban, (csak kp) mivel motorra gyűjtöttem. Közel 400 000 ft volt egy borítékban ami az éjjeliszekrényem egyik fiókjában volt. Ma egy barátom apjával mentünk klímát szerelni 200 km-el arrébb, amíg odavoltam volt egy családi összejövetel nálunk, ilyenkor mindenki szabadon mászkál. Kb 20 perce értem haza, de csak az üres borítékot találtam az ágyamon.


Nem tudom ki tehette, de nagyon jó lenne visszakapni a pénzt amiért dolgoztam. 18f


(A pénz nem látható helyen volt, tehát valszeg kutakodtak)


2021. aug. 6. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szegezd a kérdést a családnak, és ha nem áll elő a bűnös, rendőrségre menni. A családnak meg jelentsd be hogy feljelentést teszel, ha mákod van előáll a tolvaj a pénzzel , inkább minthogy lecsukják
2021. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés ismeretlen tettes ellen? Kicsit drasztikusnak tűnik de ez is egy megoldás lehet ha felszólításra senki nem adja vissza
2021. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Majdnem félmilliót ellopni is elég drasztikus. Ez nem csíny, komoly bűncselekmény. Fizessen az elkövető.
2021. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Anya körbetelefonált, majd 20 percre rá hívott nagynéném. A 11 éves unokatesóm szobájában volt az asztalán a pénzköteg. Holnap mehetek érte, "szerencsém" volt úgy látszik. Egy komoly beszélgetést viszont megejtek vele.
2021. aug. 6. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nagyon durva. 11 éves és lop 😣

Remélem a szülei is "elbeszélgetnek" vele, de úgy, hogy egy hétig nem ül a seggére.

2021. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a szülei jelenlétében. (az már más kérdés hogy valóban a gyerek-e az elkövető, vagy csak ráfogják hogy megússzák a rendőrségi ügyet.)
2021. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy az ő asztalán volt, még nem azt jelenti, hogy ő lopta el. De ha beszélsz majd vele, akkor úgy is kiderül (főleg a testbeszédéből).
2021. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Én azt a családot többé nem engedném be. Jó eséllyel felnőtt lopott, csak a gyereknek kell vállalnia, mert ő nem büntethető.
2021. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Vagy a gyerek van megbízva, hogy turkáljon, és keressen pénzt.
2021. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
De ha nem a gyerek volt, akkor miért vallották volna be? Ebben nincs semmi logika.
2021. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!