Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám férget hány, valakin...

A macskám férget hány, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
A cica 6 hónapos, benti macska, kapott minden eddigi oltás a után féreghajtás. Kutya baja, eszik, kakál, jókedvű de ma hány és a hányásában volt egy féreg. Holnap azonnal visszük orvos hoz ez nem kérdés. De mennyi esélye van, hogy mi is elkapjuk? Álmot rendszeresen takarítjuk és nem túl bújós cica, nem igazán nyalogat minket.
2021. szept. 26. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne is nyalogasson! Jó kis bartonellát elkapsz tőle!
2021. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Féreghajtót kell váltani, mert ezek szerint nem vált be. Kicsi az esély, hogy elkaptátok, de nem lehetetlen.
2021. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Vegyetek magatoknak is fereghajtót! Háziorvos felírja!
2021. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha férget hányt, az már általában elég súlyos fertőzöttségnél szokott lenni.
2021. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok egy fényképet a kihányt féregről, mert mind az állatorvos, mind a háziorvos meg fogja kérdezni, hogy milyen féreg volt, hogy nézett ki.
2021. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton mivel benti, így van esély rá, hogy elkaptátok.


Az öregek régen mindig elküldtek minket kezet mosni simogatás után. Nem tudom hatásos volt-e? Szerintem igen.

2021. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is hányt férget. Elég pocsékul volt, de nagyobb volt az iedtség mint a baj. Elvittük dokihoz, kapott gyógyszereket és rendbe jött.
2021. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Ja hogy el lehet-e kapni? Biztosan, még akkor is ha nem hány férget. Amúgy túlparázni nem érdemes. Szerintem felesleges féreghajtót szedned ha nincs tüneted.
2021. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelentem voltunk állatorvosnál, aki adott be a cicunak féreghajtót, illetve 1 hét múlva kap még egy adagot. A cica jól van, játékos, eszik iszik rendesen :) háziorvossal is beszéltünk, aki az mondta, hogy ha tünet van (leginkább végbélnyílásviszketés) akkor keressük meg és ír fel féreghajtót. Köszönöm a válaszokat itt is :)
2021. szept. 27. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

2-es attól függ milyen féreg. Mit mondott az állatorvos?

Milyen féreg volt?

2021. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!