Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nincs büntudatod hogy a cicád...

Nincs büntudatod hogy a cicád egyedül van a lakásban amíg dolgozol?

Figyelt kérdés

Amikor hozzánk került a cicunk én otthonról dolgoztam már covid előtt is. Most új munkahelyem lett és hétfőtől péntekig 9-17:00ig egyedül van otthon lassan 3 hete.

Nyilván van rengeteg játékay mert többet költök rá mint magamra 😂 meg saját kis kanapéja is, van kis szökőkútja is ami borulás esetén leáll, meg hatalmas majd nem plafonig érő cica bútora (kaparófa) szóval sok mindene van. Kaját hagyok előtte bőven amikor haza érek is van előtte. Már 6kor kelek magamtól akkor kap 85g alutasakot aztán 100g közvetlen indulás előtt plusz száraztáp mindig van előtte meg 3 tálka víz biztonság miatt plusz a szökőkút :D sokkal bujosabb lett, és amikor haza érek hanyat vágja magát úgy pitizik le sem tudom magamról vakarni és elönt a bün tudat :( 50nm a lakás kint sose volt. Néha ez is stresszel hogy biztos hogy jó ez így? 50nm-en tartani egy cicát? Nagyon szeretem munkába is állandóan eszembe van. De gondolom más is dolgozik... Ugye nem teszek neki rosszat?

(Nem akarok tőle megválni ő a mindenem❤️)



2021. okt. 15. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
De van egy kicsi. Bár az enyémek ketten vannak, részben épp azért, hogy ne egyedül kelljen lennie egész nap valamelyiknek. Reggel el szoktam köszönni tőlük, aztán amikor hazaérek, örülünk egymásnak. Nyilván szívesebben ülnék velük az ölemben egész nap, de akkor bizony nem lenne pénz prémium tápra (meg másmilyenre se, ami azt illeti).
2021. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Haha! Nyugi, semmi baja, hidd el átalussza a napot :D Én kameran figyelem a cicánkat, alszik, kimegy pisilni, aztán a teraszon napozik. :) Semmi baja nem lesz a cicadnak, jó helyen van a lakásban.
2021. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell aggódnod a cicádért, vagy bűntudatod kéne hogy legyen. Neked is van munkád, és a cica valószínűleg el van otthon, mivel egyedül is nagyon jól megvannak, és általában alszanak. Biztos nagyon szeret téged, csak ne etesd túl mert elhízhat :)
2021. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az volt. Amíg nem mentem haza home office-ba és láttam, hogy konkrétan végigalussza a napot. Aztán beszereztünk egy kamerát. Akármikor néztem rá, aludt valahol, esetleg evett.
2021. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!