Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még remény hogy haza jön?

Van még remény hogy haza jön?

Figyelt kérdés
Augusztus 16.-án csütörtökön arra lettünk figyelmesek hogy már 2. napja nem jött haza a macskánk. Eddig mindig haza jött másnap. Egy kan macskáról van szó 4 éves, több mint 2 hete van távol, szerintetek van esély rá hogy soha többet nem jön haza, gondolom valami baleset érte emiatt.. Vagy volt már akinek 1 hónapra rá jött haza?
2010. szept. 2. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, h 2hét, 2hónap, sőt 1 év után jött haza...
2010. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

az én macskám két és félhónap után jött haza :)3 éves kandúr

fel a fejjel és kitartás hazafog jönni:)

2010. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baleset érte, szerintem inkább "összeköltözött" egy nöstény macskával. Vagyis egy nőstény macska gazdája akaratlanul vagy akarattal etette és oda szokott. Vagy az is lehet, hogy nőstény macska nélkül, csak úgy valaki enni adott neki. Sajnálom, de nem valószínű, hogy előkerül, de ha környéketeken mész valamerre nézz szét az utcákon hátha megtalálod.
2010. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Na majd ha haza jön, az lesz az első hogy ki lesz heréltetve! :D Jó persze már ilyen korba nem lehet tudtommal, de már bánom hogy nem volt kölyök korában. :/
2010. szept. 2. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 éves korában is ki lehet heréltetni. Ez nem kölyökkorhoz kötött.
2010. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az én macsekom 3 hónap elteltével jött elő, valahol nagyon jól volt tartva, mert egy "nagyállat" lett!
2010. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

figyelj azért ide tedd fel, hogy keresed, vagy néz körül az oldalon, hogy nem találtak-e-

Augusztus 16-tól nézd át értelemszerűen.

Macskamentés, elveszett és talált macskák:

[link]

és, ha még nem tetted meg tegyél ki plakátot.

Lehet, hogy valaki befogadta.

2010. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kandúrom 1 éves volt mikor eltűnt 1 hónapra. Megszökött a kasztrálás elől, már le volt beszélve az orvossal :)

De szerencsére meglett, azonnal el is vittem ivartalanítani, azóta tényleg nem járkál el, csak a ház körül sétálgat.

Pontosan 34 nap után került elő. Azért nézz szét a környéken, ha én nem találom meg, nem biztos, hogy hazajön, mert elkezdték etetni, hiába hogy nyakörve van.

(Nem mintha éheztetném, a legjobb kajákat kapja itthon...)

2010. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a kandúrok szoktak eltűnni az tény. :)

Nekünk tavaly egy lány cicánk tűnt el. Két hét után reményünk már nem volt arra, hogy hazajön, de 4 hét után egyszer csak megjelent itthon. Le volt fogyva, le volt gyengülve és látszott rajta, hogy éhezett. Nyaralós környéken lakunk, valószínűleg valaki becsukta.

2010. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig max 2 nap volt ha a cicám nem jött haza 2 nap után akkor az már nem került elő. Sajnos így megy ez :(
2010. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!