Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem jött haza vam még...

A cicám nem jött haza vam még remény?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta nem láttuk, mindig a kazánházba v. a garázsban szokott aludni napközbe a lakásba is beengedjük, ugye nem fagyott meg?
2009. dec. 19. 17:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem 7hónapos kandúr.
2009. dec. 19. 17:00
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Remény hal meg utoljára!

Szerintem vissza fog jönni,a miénk is elkóborolt mindig,de vissza is jött! (szerencsére)

2009. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hátha hazatalál, egyébként a szomszédenk macskája télen-nyáron kint van az udvaron és mégsincs semmi baja! drukkolok!
2009. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
persze van még remény. a nagyim cicája is sokszor eltűnik, volt hogy 1 hétre is. majd hazajött, igaz kicsit megtépázva, éhesen, de hazajött. még ne gondolj semmi rosszra
2009. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ivartalanitott? Lehet, hogy csajozik. Remeny az van, az en 1 eves kandurom nyaron 30 napra tunt el, de teljesen rendben volt mikor ratalaltam. Azert nezelodj a kornyeken.
2009. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát én szentül hiszem, h van remény. Áprilisi kiscicám szeptemberben tünt el (15.-én, mellékesen, két napra rá elütöttek egy másik cicámat). Hiszem, hogy még vissza jön. Volt olyan cicám, aki fél év után vissza jött, volt olyan, aki két hónap után, volt aki két hét után, és volt aki pár nap után. :) A te cicád sem olyan kicsi már, biztos csak csavarog. :)
2009. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Persze, hogy van!

Az enyém egyszer 1 hétre tűnt el(pedig minden nap hazajött).Már azt hittem hogy meghalt...Aztán kiderült hogy bement egy "ólba" amit a bácsi aztán becsukott és nem vette észre a cicát.1 hét múlva ment újra oda és akkor hazajött

2009. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, reménykedek még soha nem csinált ilyet nem ivartalanított még, de nagyon sajnálnánk főleg a gyermekeim. De ugye nem fagyhatott meg?
2009. dec. 19. 17:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,most bagzanak a cicák,a barátnőm kandúrja is folyton eltűnik de visszajön:D
2009. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elkeseritelek,az enyém is eltünt màr 2 hete,szerintem màr nincs remény,màrmint az enyémre.

A tiéteket még gyorsan megtalàlhatjàtok,szomszédok garàzsàban,vagy a környéken,Szerintem 1-2 nap nem hal meg a remény,de 1 hét utàn...

Bàr volt rà példa hogy hosszu idö utàn került meg valaki macskàja.

2009. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!