Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány nap után okoz tünetet,...

Hány nap után okoz tünetet, ha elkapom az orsóférget? Hétfőn hoztunk egy macskát, de csak tegnap tudtunk neki féregírtót venni. Viszont nekem minden végtagom elkezdett fájni és eléggé fázom is. Olyan izomláz szerűen, de semmi megerőltetőt nem vettem.

Figyelt kérdés

Ez lehet annak a jele, hogy elkaptam valamit? Vagy az másfél/két nap után még nem okoz tünetet?


A macska azóta kapott tablettát tegnap és ma már mozdulatlan férgek jöttek ki belőle így gondolom az használt neki. Kóbor macskaként jött és utólag hibának tekintem, hogy nem lett pár napra bekaranténolva az orvos előtt. De most félek, hogy férges lettem.


2021. okt. 27. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt még nem jelentkeznek tünetek, ez inkább influenza lesz, a higiéniára minden esetre most fokozottan figyelj.
2021. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!