Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit Szoktatok csinálni estére...

Mit Szoktatok csinálni estére a macskátokkal? Van két kiscicám nagyon szeretem őket de aludni nem lehet tőlük.

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy olyan dolgokat hagyok elöl, amivel viszonylag halkan tudnak játszani. Tehát például nem a pingponglabdát, ami hangosan pattog a laminált parkettán. Van egy henger, amiben imádnak rohangálni, meg apró textilegerek, amiket dobálnak. Nálunk is kinti-benti a csapat, ha ki akarnak menni éjszakára, kiengedem őket, de magamtól nincs szívem kitenni őket. Meg nincs is mindig olyan idő odakint, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül csapjam ki őket reggelig.
2021. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én ki biztosan nem tudnám őket zárni, szerintem ahhoz valami nagyon nagyon furcsa embernek kell lenni, Viszont az biztos, hogy ha felnőnek akkor Vagy ha idősebbek lesznek akkor ők is kapnak csippre nyíló macskaajtót. De még hogyha ki is mehetnének most Én nem hiszem hogy jelenleg megoldaná ez a dolgot, ugyanis rendkívül ragaszkodnak hozzám, mindig a közelemben vannak, tehát maximum akkor járkálnának ki amikor nem vagyok itthon, Utána úgyis jönnének utánam. Az a probléma még, hogy pont akkor mielőtt lefeküdnék egyszerűen nem lehet őket felkelteni, akkor alszanak pedig próbálkozom, keltegetem, van lézer is, De utána ppar perc és mindig elfáradnak és lefekszenek aludni, viszont amikor én akarok aludni, akkor aktivizálódnak :D De egyébként semmiért nem cserélném el őket még így sem, imádnivalóak és Meglepően okosak. De lehet ez is a fajta miatt van. Brutálisan gyorsan tanulnak bennem állatfajok mindent kommentelnek, és rendkívül jól megértik mit szeretnél.
2021. nov. 2. 21:07
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha fajtatiszta macskakrol van szo, en biztosan ki nem engednem oket, nem azert koltottem ra annyit, amennyit es vettem egy egeszseges, torzskonyves cicat, hogy utana ellopjak vagy elussek,megmergezzek.

Es teljesen mindegy, hogy szerinted mennyire biztonsagos a kornyek, sose tudhatod, hogy kik tevedhetnek arra.

2021. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

elso vagyok-

azert kerdeztem hogy van e kertetek mert nekunk is hasonlo volt amikor hazavittunk 2 kiscicat de mi nem engedhettuk ki oket mert a szomszed lemergezte oket

mi epitettunk nekik egy kinnti kis "kennelt" ahova kivittuk oket napkozben, ott erte oket inger, jatszottak stb szoval estere mar csak az alvas maardt nekik :D

es igen, bennt is jo ha van nekik jatek vagy jatszol veluk hpgy elfaradjanak

2021. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt kb óránként kellett felkelni, hogy kitegyem az ágyból meg ébresztgetett. Játszott, futkosott, sprintelt.. Most kamasz de általában este 10-11 körül megszokta, hogy senki sem vevő a játékra, így odabújik a lábunkhoz és ha nem is alszik de legalább megnyugszik. Reggel 7-ig nem is randalírozik szerencsére, biztos várja a reggel 7 órási etetést. :D Cserébe napközben igényli a családot, ez annyit jelent, hogy ha mondjuk takarítunk, akkor jön utánunk, játszik a felmosóval meg úgy mindennel, jöhet velünk a nappaliba, a hálóba.. Simogatni nem kell, csak had jöjjön velünk és nézhesse, amit csinálunk. Meg persze a játék is fontos. Így este is nyugi van.
2021. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincs az udvaron belül valamilyen melléképület, ahova be tudod csukni éjszakára? Például garázs? Az én cicám teljesen felélénkül estére, pedig sokat játszok vele, de nem fárad el. Próbáltam már, hogy bent aludjon velem éjszaka, de óránként felébredtem, mert csinálta a perpatvart. Ezért most azt csinálom, hogy éjszaka becsukom odakint a neki kialakított helységben, van egy kis fűtés is neki, hogy ne fázzon.
2021. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik olyan játékot amivel egyedül is tudnak játszani. Pl zoopluson van 8-as alakú sín benne világító labdával.
2021. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy van a házban egy külön szoba, ahova estére bezárom őket. Ha eljön a 8 óra, maguktól mennek a szobaajtóba óbégatni. Kapnak vacsit, van bent víz, almostál, kaparófa és reggel 7-ig ott vannak. Általában csendben. Vagy alszanak vagy csak fekszenek.


Muszáj volt nálunk is, mert amikor kicsik voltak, szokásuk volt hajnali 3-kor vinnyogni az ajtóban, ugrálni a kilincsre. Aztán vagy a fejünkön aludtak vagy ugráltak éjszaka. :D

2021. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!