Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik macska állandóan...

Az egyik macska állandóan bejön kakilni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 macskánk van. Az egyik csak kint végzi a dolgát télen-nyáron, a másik viszont hideg évszakokban csak bent hajlandó a dolgát végezni. Hiába etetem kint az udvaron, tartogatja, és mikor pár óra múlva beengedem, rohan az alomba. Ő azt sem jelzi, ha kakilni,pisilnie kell, nem merem elvenni az almot. A másik kikéreti magát, szól, hogy ki akar menni, és kiengedem.

2021. nov. 7. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már neked álljon feljebb! Felteszel egy értelmetlen kérdést! Honnan tudjam, hogy a te macskád miért sza*ik odabent? Te tudod, hogy az én kutyám miért akar mindig az utcara kimenni? nem. ez kb olyan kérdés. Szerencsére csak jelenteni tudsz, de a kérdést törölni és tiltani nem. Én sem tudom mit vársz. Aki ilyen hülye kérdést fel tud tenni, azok nem normálisak. Nem tudom mit varsz... Kéne tenyleg az ilyen hülyéknek egy macskasz*r training :D Jól irja az utolso.


11 vagyok, szeretnék segíteni, de ne haragudjál, hogy nem tudom , hogy miért odabent szarik a macskád. Talán esetleg kérdezd meg tőle! Idiot..

2021. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem remek ötlet amit 7-es írt hogy tegyél ki egy alomtálcát oda ahol nem esik bele az eső vagy szerkessz valami tetőt rá. Szerintem erteni fogja.
2021. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

11 vagy esetleg kipróbálhatnád hogy semmit sem írsz, és továbblapozol, ha nem tudod a választ. Jahh, hogy ez nem jutott eszedbe, mert egy passzivagressziv suttyó vagy, es olyan jólesik bántani másokat.

Es ugye ha előveszitek az állatvédelem kártyát (nem gond hogy nem lett bántva az állat) akkor már nem is vagytok gonoszak, igaz?! Huhh, hogy roppantaná össze a fejeteket a glória! A legtöbb nárcisz állatvédőnek adja ki magat pedig csak embergyűlölő.

2021. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Egyszerű. Fázik. Te is télen kint akarod végezni a dolgodat vagy egy meleg házban? :D Inkább ajándékozd el szegény macskát, mielőtt kiakadsz, hogy 0-24-ben levegőt vesz.
2021. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!