Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova rakhatnám fel a cicám?

Hova rakhatnám fel a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű, ivartalanított, oltott, féregtelenített kandúr 75%-os brit rövidszőrű cicám. Többszörös Best in Show, kiállítás győztes keverék cica. Minden bíró megmondta róla, hogy teljesen ugyan olyan mint egy brit rövidszőrű, csak nem törzskönyves ezért nem indulhat a brit rövidszőrűek között. Csak én tudom, hogy anyja volt brit rövidszőrű, apja viszont csak félig brit (brit rövidszőr anyától és sziámi apától származott). Neki keresek helyet, csak teljesen tanácstalan vagyok hogy hol keressem, mivel költözé miatt kell eljándékoznom. Kérlek segítsetek, ha van vki vagy annak az ismerőse, aki szereti ezt a fajtát, és esetleg nem szeretne több száz ezres kandúr macskát venni, akkor én szivesen nekiadom. De abban is segítséget, kérek, hogy milyen oldalakra rakhatnám fel? A cica Royal Canin tápon nevelkedett, gyönyrű házikedvenc.
2010. szept. 4. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha vki tud segíteni még képet tudok felrakni. Amúgy Blue&White színű cica :) (szürke-fehér)
2010. szept. 4. 11:40
 2/6 anonim válasza:
A [link] oldalon rákattintasz a kishirdetések oldalra, (ahol ezt kapod:) [link] kishirdet.htm és ha ennyit ér neked, biztos szerető gazdára talál, hisz macskaszerető oldal ez, és a magazin is, mivel minden a macskákról szól benne.
2010. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Esetleg a Macska újságban lenne érdemes egy hirdetést feladni, azt talán nem olvassák a lelkiismeretlenek. Mindenképpen ellenőrizd, hogy hová, milyen körülmények közé és kinek adod oda, nehogy valami hátsó udvari egérfogóként sínylődjön, vagy gyártsák vele alomszám az utódokat.
2010. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiállításon mindig ezt írták a színéhez mivel a brit cicák nem szürkék hanem kékek! A szürke-fehért csak az "egyszerű" embereknek írtam ki akik nem járnak kiállításokra.
2010. szept. 4. 12:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy puillanat az előbb még 5 válasz volt most már csak 2. Hova tűntek a válaszok ? :O
2010. szept. 4. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre jártak a moderátorok :=).

Egyébként most nézem, hogy mindketten ugyanazt a tippet adtuk :=). Remélem, jó helyet találsz a cicádnak!

2010. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!