Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt macskàk hazajutàsa?

Eltűnt macskàk hazajutàsa?

Figyelt kérdés

Mesélnél, ha sajnálatos módon történt màr veled/veletek ilyesmi?

Meddig volt tàvol, hol,hogyan találtad meg stb..


2021. nov. 13. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekkoromban sorra tuntek el a kinti macskak, soha nem lettek meg.

Azota felnottem es lett eszem, csak benti macskaim vannak, mert a macskabiztos kerites a fak miatt nem megoldhato.

2021. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Maximum 5 nap után jött haza lesoványodva , csajozott valahol
2021. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk volt egy fekete-fehér lány cicánk. Irtó okos volt. Kb 3-4 éves lehetett.

Egy este, amikor az anyukám ment autóval dolgozni, véletlenül ő is bement az autóba, mert ugye követte az anyukámat. Ő meg nem vette észre, hogy a macska vele van.

Anyukám munkahelye Mecseken, a Tüdőszanatóriumban volt (még akkor működött, de sajnos ma már csak romos épületként funkcionál, amit biztonsági őrök őriznek).

Szóval véletlenül elvitte a macskát. Amikor kiszállt az autóból, még akkor sem vette észre, mivel a macska észrevétlenül osont ki a kocsiból.

Persze erre rájöttünk napokkal később. Meg is sirattuk szegényt.

Majd egy csúnya, esős napon megjelent a macska a bejárati ajtónk előtt (3 nap múlta), csapzottan, teljesen elázva, éhesen, szomjasan. Mikor észrevettük, csak ült az ajtó előtt. Akkor rögtön beengedtük, adtunk neki enni, inni, babusgattuk, szeretgettük. Onnantól nagyon-nagyon vigyáztunk rá :)

2021. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

#3:

Na jól van már, tudod kit etessél...persze, Mr. Bean se vette észre, mikor a Dobermann beszállt az autójába, csak mikor megnyomta a csipogó játékot és a kutyi vakkantott. 😃

2021. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Falun laktunk ivartalanított kandúrom egyszer eltűnt 9 napra nyáron... Mindent felkerestem, kiplakátoltam, bejártam, csak enni jártam haza... Hazajött itthon volt egy hetet, majd megint elment egy hétre... És így tovább vagy 4-szer... Csak a nyári nagy melegben... Vettem neki GPS nyakörvet, de azzal meg megőrült... Néhányszor elment az erdőre "kóborra"...


Azóta benti...

2021. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Enyém 1 hétre ment el leghoszabbra. 3 utszával arrébb egy nőstényhez.
2021. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

#4: Nem etetek senkit, ez szó szerint így történt :)

Amúgy nagyon szeretem Mr. Beant :)


#6: Húú szegény, nagyon sajnálom :(

2021. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Régen egyik kan macskám eltűnt, kb 3-4 hónapig nem láttam. Aztán egyszer csak hazajött. Nem volt se sovány, se semmi, valószínűleg befogadta valaki.
2021. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!