Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tanitsam meg a macskam,...

Hogy tanitsam meg a macskam, hogy nem maszhat fel a konyhaszekrenyre?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy cicat. Eddig nagyon jol viselkedett, nem ugralt sehova, tudta hova kell vegezze a dolgat. Jatekos cica, viszont mar eleg idos, kb 6 eves. szoval a mindennapjai azzal telnek leginkabb, hogy alszik es eszik. Na meg dorombol ha simogassuk. Anya nem akarta eleinte beengedni, de ez neki is nagyon tetszett:))

Aztan ma mar masodjara vettem eszre, hogy mikor senki nincs bent, bemegy a konyhaba es felmaszik a konyhaszekrenyre. Kicsit elkezdtem kiabalni vele (lehet semmit nem fog fel belole😂),de ezen felul ben tudom mit csinalhatnek.. ha anya megtudja, biztos kiteszi az udvarra.. azt meg nem szeretnem.

Ehes biztosan nem volt, reggel az volt az elso, hogy megetessem.

Mit csinalhatnek, hogy leszokjon rola?



2021. nov. 16. 07:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, 8-as voltam. Nem írtam, hogy lehetetlen, csak azt, hogy szvsz. nehéz.
2021. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!