Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől sántíthat a macskánk?

Mitől sántíthat a macskánk?

Figyelt kérdés

Előzmény: tulajdokképpen nincs. Bekéredzkedett, evett, majd szokás szerint aludt egy jót. Nem volt semmi jele a problémának. Viszont délután, amikor felkelt, már sántítva járt.


Nem tudom, van-e (lehet-e) összefüggés: Pár napja tüsszögött és váladékozott a szeme, azért elvittem szerdán állatorvoshoz. Kapott Floxabactint, amit még naponta adunk neki.

(Olyan mellékhatást, ami sántaságot okozna, nem találtam a weben, de lehet, hogy csak én nem vettem észre. (Amúgy a szeme szépen helyrejött, de picit még tüsszög.

Note: macskanátha ellen oltva van.))


A házban nem találtunk semmit, amibe esetleg beleléphetett volna, s megsérthette volna a talpát. Ráadásul, mintha a bal elsőn kívül a bal hátsó lábára is sántítana.


Egyébként 3 éves, jó egészségnek örvendő, nagyon kedves, hálás cica. Nagyon rossz így látni őt. Holnap viszem állatorvoshoz, de addig is, hátha van valakinek valami épkézláb tippje...


Előre is köszönöm!



2021. nov. 28. 16:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
De aranyos!
2021. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!