Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon de nagyon őszintén : a...

Nagyon de nagyon őszintén : a macskák hány százalékának büdös a feneke? Avagy a mítosz ellenére találkoztál már olyan macskával akinek bűzlik a segge rendszeresen mert egyszerűen nem tisztítja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 21:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem annyira gyakori,mindt az embereknél. Akik nem fürödnek büdösek,akik fürödnek azok jó illatuak ennyi


Van ember és állat között is,akik nem egészen jó barátok a tisztálkodással.

2021. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
Menj, szagolgasd körbe...
2021. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12/12 most komolyan ennyire primitív vagy? :-))
2021. dec. 18. 22:53
 14/26 A kérdező kommentje:

Ember megfürdik, legalábbis a kulturáltabbja.

Szaros seggel normális ember nem közlekedik, nem tud létezni.

A papír használat az csak arra a pár méterre jó amíg a klotyó és a fürdőszoba közötti néhány métert megteszed és szappan-víz kombóval szalonképessé nem teszed magadat.


Ebben itt a macskákról lett volna szó.

2021. dec. 18. 22:57
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy macskám, akinek szinte mindig büdös volt a segge, éreztem, amikor hízelgett körülöttem, állandóan beleragadt a szőrébe a szar. Le kellett mosni alaposan, és egy darabig rendben volt.
2021. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%
Te eszed a macskakat vagy mit csinalsz veluk, ha eddig 25 volt? Jezus.
2021. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Az enyéimnek soha nem büdös. Persze nem szoktam direkt szagolgatni, de akinek van macskája, az tudja, mennyire szeretik a feneküket odatartani az orrunk alá. :D
2021. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az egerésző lány cicám azt nem tűri el, hogy megbökjem ujjal.

Utána fél órát nyalogatja a helyét.

Lefekvés előtt 1 órát pörög a helyén, tisztálkodik.


Ők ezt ösztönből tudják, múltkor a Discoveryn leb.szta a nő a pasast, miért nyúl kézzel a csapdához, nem fog belemenni semmi állat. Pali mondta, hogy ja, nem tudtam...

2021. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%
pár hónapos cicáknál előfordul ilyesmi, amíg meg nem tanulják magukat tisztán tartani maguktól, az anyjuk nélkül. ha idősebb, akkor valami baja van. elképzelhető, hogy szar kajákkal eteted, és kezd tönkremenni az emésztése. orvoshoz kéne vinni és kivizsgáltatni
2021. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem több cicám is van, az egyiknek büdi a segge, a többi cica folyamatosan azt szagolgatja, imádják, sorban állnak!
2021. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!