Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsa gusztusa van pár...

Furcsa gusztusa van pár macskának, a te macskád szokott olyan dolgokat enni, amik alapvetően nem tápláléka a macskáknak, mit?

Figyelt kérdés
Nálunk az egyik macska a nyers krumplit szereti
2010. szept. 7. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ja, és a feketémet a tejszínhabspray-os dobozzal kétlábon tudom táncoltatni:))
2010. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az enyém minden nap megeszik egy meztelencsigát és nem tudom leszoktatni róla. Hányok tőle...:S
2010. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Meztelencsigát, gilisztát az enyém is eszik néha. De az valamennyire a természetes táplálékukhoz tartozik.
2010. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Az enyém az olajbogyót szereti nagyon. :)
2010. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Paprika és kukorica minden mennyiségben jöhet neki.
2010. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy szereti megcsonkítani a lakásunk virágállományát (pedig van macskafüve), de múltkor rajtakaptam, hogy a virágföldet eszegette... O.o

Ezen kívül, múltkor nagyon ízlett neki a csokitorta krémje, de igazából, bármit eszek, és nem mosom meg a kezem, ő jön, és lenyalogatja rólam. Legyen az akár egy alma is... Sőt, van, hogy nem is ettem semmit, és mégis nyalogatja a kezem =D

2010. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gyümölcsjoghurt, kukorica, és testápoló... utóbbit rendszeresen rólam akarná lenyalogatni, ha frissen vagyok bekenve.
2010. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Olajbogyót, kenyeret (lehet hogy azért mert kóbor volt). A kenyeret el kell zárni előle különben az egész lakás egyenletesen be lenne borítva kenyérmorzsával.


Ezen kívül minden állatot ami berepül, legyen az légy, lepke vagy bármi. A szöcskék lábát aztán félrenyeli és köhög. A legyeket tök ügyesen elkapja a mancsával, csak hát nem valami guszta.

2010. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Éjjel megdézsmálta a konyhában a felbontott Tuc sajtos kekszet, egész szépen betálalta a maradékot. :)
2010. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én cicám is imádja a sárgadinnyét. Még a vöröshagymát is megeszi, ha leesik egy darabka a földre..
2010. szept. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!