Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki napi 10-12 órát távol van...

Aki napi 10-12 órát távol van otthonról, mert pl. dolgozik, az nem gondolja úgy, hogy a macska unatkozik a lakásban?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg valakinek kamerája, amivel haza tud nézni, az leírná, hogy mit csinál egész nap? Főleg fiatal macskára gondolok.
2021. dec. 28. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Vendéglátásban dolgozunk a párommal, szóval nálunk kb minimum a 10 óra.

Kezdetben egy cicánk volt, mivel van macskaajtónk így szabadon közlekedhetett az udvarba, ami amennyire csak lehet szökésbiztos. De tavaly kapott egy kistesót, így ketten már tuti nem unatkoznak :)

2021. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
De úgy gondolja.
2021. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Láttam ilyen felvételt. Amint a gazdi elment a macsekok azonnal elfoglalták a fotelt meg az ágyat (ahonnét amúgy le voltak tiltva) aztán egész nap csak fetrengtek. Amint meghallották a kulcs zörgését azonnal leugrottak és szaladtak kaját koldulni.
2021. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha itthon voltam is egész nap csak aludt szinte.

Reggel csapott egy kört odakint,mire mentem melóba jött be és mikor hazajöttem olyan fejjel jött elő mint aki most ébredt.

Nyáron ugyanezt csinálta,csak kint keresett egy hűvös nyugis helyet.

Este ugyanígy ment egy kört,aztán jött befelé kipihenni a fáradalmait.

Sajnos már nem él 😔

2021. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk van kamera és két cica. A nap 95%-a alvás. A maradékban esznek és sétálnak egy-két kört.
2021. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%

Nem unatkozik. A macskák alapvetően éjszakai állatok, nappal alszanak.

Nekünk két cicánk van, reggel és este aktívabbak, amúgy napközben és éjszaka is szinte végig alszanak. Ezenkívül szeretnek beülni az ablakba és nézelődni, és vannak elől játékaik, amivel lefoglalják magukat.

A fiú cicák lustábbak, a miénk szerintem 20 órát alszik naponta.

2021. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Én akár napi 14 órát is távol vagyok, de ez nem gond, mert nincs macskám.
2021. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
3# én meg oylat láttam ahol sírós szemmel szinte remegve várják , hogy visszatérjen a gazdájuk..
2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A macska végig aludja ezt az időt.

Ha utána foglalkozol vele, nem lesz baja.

2021. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Barátnőmék is sokat vannak távol 2 macskája van. Reggel kapnak kaját, aztán mennek dolgozni, macsok egész nap alszanak, esetleg csipegetnek a száraztápból, estére ahogy hazajönnek felélénkülnek, akkor van játék, meg közös tv-zés, összebújás. Éjjel meg átrendezik a cicák a lakást, mert akkor szoktak futkározni játszani. Szerintem tök jól elvannak, mert megvan a napi rutin.
2021. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!