Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor tiltják be a petárdázást??

Mikor tiltják be a petárdázást??

Figyelt kérdés
Nem tölt el düh hogy semmit sem tehetsz??Még csak 9 óra és a macska már most megvan zavarodva.

2021. dec. 31. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
62%
Ne csak a kutyákat-macskákat szánjuk már, de az időseket, a kisgyerekeket, a csendesebb embereket, továbbá a mindenféle más állatokat is, akiket zavar ez a rém proli durrogtatás.
2021. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
27%
Hát már bocs, de akit ez zavar csukott ablak mögül, azt az elhaladó autók zaja is zavarja, mert pontosan ugyanakkora a hanghatás. Akkor tiltsuk ki az autókat is az utakról, mert valaki néma csendben óhajt lenni?
2021. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
56%
#23 Nyugi, nyilvánvaló, hogy nem csak a kutyát-macskát szánjuk, de senki nem fog felsorolni minden alkalommal mindenkit.
2021. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
35%
24: Akkor javaslom, hogy szereld vissza a katalizátort az autódra, vagy látogass el a fülészetre.
2021. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
42%
Már sok városban emiatt is elmaradt aug20-án a szervezett tűzijáték, de most szilveszterkor is, és lézershowt csinálnak helyette. De sajnos az embereknél ez nem fog megszűnni, mert egyre több helyen lövik fel a rakétákat pl nálunk is, ( egy kis faluban) Néha még én is kapkodom a fejem mert vagy 20 irányból tűzijátékoznak, és nem 1 irányból mikor egy település szervezi meg. De ezeket a tűzijátékokat, kis rakétákat nem fogják betíltani, mert már hagyománnyá vált. Pedig régen még én is kimentem megnézni, mikor még nagy csoda volt. Most meg már kifejezetten zavar, mikor olyan hangosan durrogtatnak, mintha valami háború lenne, és a szomszédban sütnék el az ágyút.
2021. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
57%
Engem !fél hétkor!, annyira megijesztett egy tűzijáték, hogy kiugtottam hirtelen az útra a kocsik elé. Csoda hogy nem lett baj. Eleve nem szeretem az "ilyesfajta mulatozást", most még a gyerek is kellőképpen megrémült tőle. Mögöttünk pár méterre lőtték fel a barmok mi meg egy tócsában pillantottuk meg a hirtelen erős fényt majd jött a hang. Azt hittem valaki a lábam elé dobott valamit. Sikítva rántottam hátra a gyereket. Ku.va jó volt.
2021. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
62%

A petárdázást? Az egész kicseszett újévi f*szságot el kellene törölni.Lépcsőházban lakom ahol 2 helyen is laknak fiatalabbak (vagyis velem egy idősek,de értitek..fiatalok) 20:30-21:00 óra óta üvöltenek mint a sakálok hol a saját lakásukban hol a folyosón,mert nem normális degenerált k*csögök.

Nem győzünk rájuk szólni,hogy takarodjanak már be és ne üvöltsenek,ne csapkodják az ajtót,ne fütyüljenek és ne visítozzanak főleg ne szándékosan azért mert rájuk lett szólva.Ünnepelni lehet,de másokat zavarni nem,már csak egy hajszálnyi toleranciából sem kezdessz el fütyörészni és vihogni (ráadásul ilyen b*zisan,hogy nem szégyenli a hangját..) mikor tudod,hogy a lakók 90%-a másnap ugyanúgy megy dolgozni,vagy kisgyermek.

A kutyámat is zavarja,a macskák is utálják a zajt.Nem az a baj,ha minimális vagy normális mértékű zaj van,ez a zaj a probléma,és ha nem 5x voltam már kint a többi lakóval együtt,hogy rájuk fogjuk hívni a rendőröket..sz*rnak bele,úgyhogy alighanem éjfél előtt simán ki lesz hívva valaki rájuk.


Nem hogy petárda,ilyen retardált ünnep se kéne,semmi értelme nincsen.

2021. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
42%

"Nem értem, hogy a kérdésre adott értelmes választ (#10) miért kell lepontozni..."


Mert gyakorikérdéseken vagyunk. :D

2021. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan ez a hiszti minden évben b+... Ennyi erővel tiltsuk be a viharokat is, mert az én macskám pl pont ugyan úgy fél a villámlástól és a mennydörgéstől. Vihar alatt meg tűzijáték alatt is elbújik a szekrénybe. Aztán ha vége megy tovább az élet. 10 éves, köszöni nagyon jól van. A kutya is fél, ezért előre csinálunk neki bent egy puha sarkot ahová be tud gubózni. Viharok alatt is oda engedjük be. Ő rajta sem látom a maradandó pszichológiai sérülést. Pedig már ő is lassan 10 éves. Ja és soha egyszer nem szökött még meg.

Nem mások szórakozását kell elb_szni, hanem felelősségteljesen kell vigyázni az állataitokra.

2021. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
69%
A megboldogult retriverünkön az is segített, ha maxon tököltünk valami zenét. Bár nem volt ő hülye, hallotta gyengén, mikor közelebb durrant, de egy idő után elaludt. Persze ha panelben vagy, ott más a helyzet, akkor össze kellene beszélni az összes lakóval, hogy az állatok jóléte érdekében viselje el mindenki arra az időre a hangos zenét, vagy mindenki nyomasson valamit magának.
2021. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!