Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan nyávog a macska,m...

Folyamatosan nyávog a macska,másé is?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele,hogy éjjeli állat,de azért hogy egész este nyávogjon..

Nem az első eset elég régóta ezt csinálja és már nagyon elegem van belőle.Minden ajtó nyitva,kapott enni és száraztápja is mindig friss van kint (automata esető),tiszta az almostálca,orvos látta és nem beteg,abszolút semmi baja nincs.(de ha így halad lesz..)

110nm a lakás tehát azt se lehet mondani,hogy hű de kis helyen van és nem fér el.Saját kaparófája meg minden sz*rja is van,nappal játszunk vele,kaptuk már azt a tanácsot hogy biztos unatkozik..


Most is 2 óra van és szinte semmit nem aludtam.Lehet ezzel kezdeni valamit? Mi baja lehet,nincs ötlete valakinek?



#nyávogás #Retekmacska #Megintnemalszom
2022. jan. 12. 02:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Amikor nyavog, akkor mit csinalsz? Kimesz hozza, beszelsz hozza, foglalkozol vele?
2022. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%

"Minden ajtó nyitva,kapott enni és száraztápja is mindig friss van kint (automata esető),tiszta az almostálca,orvos látta és nem beteg,abszolút semmi baja nincs.(de ha így halad lesz..)"

A lesz alatt pontosan mit értesz?

2022. jan. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem írtad sem a nemét, sem hogy ivaros-e, de szinte biztos vagyok benne, hogy az és emiatt szenved szerencsétlen. Tudod, foglalkozni is kell a macskákkal, nem csak megvenni “minden szart”.
2022. jan. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%
Fázik
2022. jan. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

"Saját kaparófája meg minden sz*rja is van"


Nem is értem...mégis minek szereztetek macskát? Azt hittétek, hogy majd "veszünk neki mindenféle sz*rt azt akkor azzal majd el van oszt jól van"?


"(de ha így halad lesz..)"


Ehhez a hozzáálláshoz hadd gratuláljak külön. Keressetek inkább neki egy normális gazdit.

2022. jan. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Enyém csak akkor nyávog ha simiztetni akarja a bundáját
2022. jan. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem panelbe nem való állat.

De már megtörtént a baj.

Gondolom hangosan nyávog, és csak bizonyos időszakokba (tavasztól öszig) tehát párzana. Ivartalanítás megoldja.

2022. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
19%
Vidd le a pincébe egerészni
2022. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%
Joell, remélem téged kitiltanak a gyakoriról. Jelentettem a magasröptű kommentjeidet -_-
2022. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

Ivaros? Mennyi idős???

Lehet ideje volna elvinni ivartalanításra. Minél hamarabb, mert még úgy egy hónap, mire kitisztul a hormonoktól


Ja, meg nem tudjuk, hogy amikor sír, akkor te kimész hozzá? Mert ha minden egyes kis nyikkanására felkelsz, akkor persze hogy nyávog, mert azt tanulta, hogy akkor kap foglalkozást :) Na, erről hamar szoktassázok le.


Milyen fajta cica? Vannak olyan típusok, akik aktívanbak. Érdemes volna egy pajtit szerezni mellé, akivel lefoglalják egymást.

2022. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!