Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macska mancsán...

Mi baja lehet a macska mancsának? Eltörhetett?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves ivaros kandúr cicám, január 28án fogják ivartalanítani, a gond az hogy a nagymamám utálja a macskákat és csak úgy engedte meg hogy bent lehessen, hogy estére ki kell engednem vagy a kazánházba teszem. Tegnap este is odatettem be és a papám panaszkodott hogy fázik ezért még tett pár darab fahasábot a kazánba és kiengedhette a cicát. Nem tudom verekedett e de a jobb első lábára sántikál, alig áll rá és ha hozzáérek fújtat. Az állatorvos ma 4re adott időpontot, azt mondta addig próbáljam meg borogatással enyhíteni a fájdalmát.

Mikor rátettem a borogatást, nagy nehezen sikerült akkor láttam hogy a mancsát tudja hajlítani csak afellett van neki bedagadva a egy kis részen. Félek hogy eltört neki :/ mit tegyek addig?

Mama persze mérges hogy ő nem fog kiadni pénzt egy koszos macskára


2022. jan. 20. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hál isten hogy nincs nagy baj, egyem a kis szivét :)
2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!