Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen korú a macskát és hány...

Milyen korú a macskát és hány kiló? Milyen testalkatú?

Figyelt kérdés
Az én cicám 8 hónaposan 4+ kg, normalis testalkatú de fején látszik meg, hogy kölyök. Kb. 2 hónapja herélt. Vajon sokat nő még a kis tigris? :)

2022. jan. 22. 05:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A 7 éves kandúrom 6 kiló, de nem dagadt csak hatalmas. A nőstényem 3 kg, na ő pufinak néz ki így is. Bár az orvos szerint nem kövér, de azért van hasa amit lehet nyomkodni. :D
2022. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2 éves kandúr, ivartalan. Olyan 6 kg. Télire felszedte magát :D amúgy olyan 4.5-5 kg nyáron. Normál, egészen hetköznapi alkat. Se túl kicsi, se túl nagy, fentről nézve semmi extra. Áramvonalasnak tűnik, mert hasra hízik :)
2022. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 22. 13:50
 14/20 anonim ***** válasza:

Két házi macska.

Az egyik 3 éves kandúr 4,5-5 kg, a másik 1,5 éves nőstény 5-5,5 kg

2022. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz 8 éves, ivartalanított kandúr, 6+ kiló. Nem dagadt, csak jó nagy, magas is, hosszú lábakkal.

Van egy 6,5 hónapos nőstény is, ő kb 1,5 kg.

2022. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

Házi kandúr, másfél éves, olyan 7,5-8 kg. Óriási termetű, hosszú cica és hát azért pici felesleg is van, főleg így télen. Nem tudom, hol lesz a vége, mert akárki jön hozzánk pár hetente, mindenki megjegyzi, hogy jé ez a macska már megint nőtt...

A másik egy Maine coon kandúr, de ő még picike, csak 3,5 hónapos, mostanság érkezett. Szerintem 2 kg sincs, nagyon vékony, de egészséges, nyúlánk, mozgékony.

2022. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 vagy elmértétek vagy qrva dagadt. Maine Coon macskák lesznek ekkorák vagy max 1-2 kilóval többek 3 éves korukra, másfél évesen még ők sincsenek 5 kilónál nehezebbek, pedig ők a legnagyobb fajta cicák.
2022. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 vagyok

Amúgy az enyémek, az egyik 2 éves lesz 2 hónap múlva, 2,8kg pocakosan/husisan, de nem nagyon kövér, a másik 3 éves lesz 3 hónap múlva, most 6,3kg soványan, rossz evő, még nehezen is hízik, ritkán megy 6,5-7 kilóra, de akkor néz ki jól, 6,5kg alatt csontos, nagyon, de legalább a nagy bundája eltakarja.

Mindkettő babaként kidobott utcacica.

2022. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát a szomszédom nagyon büszke a "hatalmas" (amúgy csak dagadt) 5 kilós macskáira 😂😂

Szegény cicák.

Mindig mondja, nekem mondja, hogy mekkora nagy cicái vannak, 5 kilósak.

Amikor az enyém 7 kilós és szinte vékony.

De azt meg sem hallja, csak, hogy az övék milyen szép nagyok.

Aztán gurulnak.

Sajnálom szegény macskáit.

2022. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-es, te mit okoskodsz?

Láttad a macskát? Nem, de azért ugatsz.

Mint leírtam, van feleslege. De a “qrva dagadt” na attól azért szerencsére baromi messze van. Ha nem tűnt volna fel, azt is leírtam, hogy nagyon nagy termetű (kinyújtózva, első lábától a farkáig közel egy m amúgy, nem mintha ez az infó rád tartozna), szóval rohadtul az átlag házimacska mérete felett van. Ha már ennyire ítélkező vagy, csak megjegyzem azt is, hogy mentett, az égvilágon semmit nem tudunk a származásáról, még az is lehet, hogy van benne valamilyen nagytestű fajta vére. Ennyit erről.

Egyébként ha olvasol ilyen jellegű kérdéseket, láthatod, hogy írnak hasonló méreteket házimacskákra. Szóval még csak nem is feltétlen ritka a dolog.

2022. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!