Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlanátok? 176 magas és...

Mit ajánlanátok? 176 magas és 84 kiló vagyok, zömök, pocakos testalkat. Szeretnék fogyni és izmosodni is. Ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
Étkezésnél elég ha a kalóriát nézem? Így elsőre nekem az is egy nagyobb feladat, ha csak kalóriát nézek. És mennyi kalóriát egyek egy nap maximum? Milyen otthoni gyakorlatokat ajánlanátok? Szeretnék fogyni, de kicsit izmosodni is. Írnátok kérlek gyakorlati feleadtokat, ismétlés számmal? Annyi hogy egyenlőre mindenképpen csak itthon szeretnék edzeni a lakásban. Súlyzókat érdemes lenne vennem? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2021. okt. 6. 16:29
 1/7 anonim válasza:
8%

Ha meg bírod állni, akkor 14h után csak nyers zöldségeket, v. gyümölcsöket egyél. Meglepő mennyit lehet fogyni!

Egy kis fekvőtámasz, súlyozás pedig izmosít!

2021. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

szénhidrát fehérje aránya sem mindegy,na meg hogy milyen minőségű szénhidrátról beszélünk.

Eleinte megteheti a otthoni edzés is,de érdemi változást nem ezzel fogsz elérni.

2021. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Első: Ez a hülyeség hogy "14 után csak zöldséget" honnan jött már megint?

miből lesz az izom? fehérjékből.. Sovány húsok: csirkemell,pulyka,hal vagy tejtermék: túró,cottage cheese.

Szénhidrát: rizs,barnarizs,teljes kiörlésű pékáruk,zab,

A gyümölcs meg megint nem a legjobb ötlet a cukortartalma miatt.

2021. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
6%

3/3- drága szívem!

Először fogyni akar!

Utána izmozni.

2021. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

"Egy kis fekvőtámasz"= ettől meg normális étrend nélkül aztán rohadt izmos meg szálkás lesz..

Amit te írtál az gyakorlatilag koplalás,a duplája fog vissza jojózni rá.

Ha fogyni akar: alacsony jó minőségű szénhidrát és magas fehérje bevitel = kalóriadecifitben.

2021. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hány kaloriát égetsz el egy nap alatt. Amennyit elégetsz az alatt kell legyél. Az égetésed több mindentől függ, példáúl ha jársz-e rendszeresen futni stb. Én sok fehérjét ajánlók és kevés ch-t(szénhidrátot). Emelett kimehetsz heti 2x futni 20-30 percet. Én azt ajánlanám, hogy kezdj el terembe járni, mert ott jobban tudsz fejlődni. Én is otthon kezdtem és 2 évet edzettem otthon most meg 3 éve járok terembe úgyhogy tapasztalatból mondom. Otthon csinálhatsz

Mellre:fekvőtámasz, fekvőtámasz úgy, hogy a lábad felteszed valamire felsőmellre

Tricepszre:diamond fekvőtámaszokat, megfogsz egy széket és engeded le magad

Lábra:gugolhatsz, kitörések-ez nem tudom mennyire jó

Hasra: felülések, hasprések, lábemelések Russian twist

Vállra. Felteszed valahova a lábad előredölsz és tolod fel magad

Hátra: Húzodszkodás szélesfogással, megfogsz egy asztal aláméssz éz húzod felfele magad

Bicepsz:felhúzás közelebbi fogással, fordítva legyen a kézfejed mint a hátra való felhúzásnál

Vádlira:leteszel 2 könyvet ráálsz leengeded magad és onnan lábujjhegyre álsz

Ismétléseknél meg nagy általánosságban 4 széria 10 ismétléssel(vagy amennyi megy)

Hasra csinálhatsz mindeggyikből 2-öt mondjuk 30 ismétléssel

Vádlira meg gogolásból nyugodtam mehet a 20 ismétlés is. Remélem tudtam segíteni. A kajáról nem írtam, mert az előzők nagyon jól leírták mit és, hogy(nem a zöldségesre gondolok az felejtős) kérdésed van írhatsz nyugodtan. Jó edzést😄

2021. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párszáz kalóriás deficit, kilónként 2 grammos fehérjebevitel, főként alap mozgásmintákon és progresszív túlterhelésen alapuló edzéstervvel előreléphetsz otthoni edzéssel is. Emellett figyelj a regenerációra is. Aludj eleget, és pihend ki megfelelően magad edzésed között.
2021. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!