Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 190 cm magas és 83...

Ha valaki 190 cm magas és 83 kiló az jó arány?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Attol fugg hogy oszlik el. Szerintem egyébként nem rossz.


Nekem volt 190 magas osztálytarsam 110 kiloval, de tomor izom volt a csavo. Különböző sulyloko versenyekre jart.

2021. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves, milyen nemű, sportol, iszákos, drogos az illető? Ez számít.
2021. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én pl nőként a "nagyobb darab" srácokat szeretem. Nem azt mondom hogy legyen 130 kiló háj, de ha 100 kiló azzal nincs semmi baj.

Viszonyátásképpen: exem kb 180-185 cm magas volt, és 80 kg, de az mind izom. Na az én ízlésemnek ő kicsit vékonynak számított. De persze izlések és pofonok.

2021. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudjam te látod magadat, te érzed magadat sokat TV-zel . És a tévé elbizonytalanít tönkre teszi az értékrendedet .
2021. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Fiúnak sok, férfinak kevés. Nyugodtan lehetsz 90 is, még azzal is vékony vagy, rendes izomzattal 100, hogy még pocak sincsen, de ha van egy pici, mármint emberformád, az se a világ vége... Sokkal kiábrándítóbb, amikor egy magas srác lóbálja a kaszáspók végtagjait. Se vádli, se comb, se fenék, se bicepsz, se váll, csak beesett, gyorsan ráncosodó kép. < Legtöbbeknél ez az eredménye a nagy szálkásításos darázsderék-kockahas őrületnek. Szorong, hogy még mindig ott fityeg egy centi bőr a hasa alján, közben meg nem látja, hogy darabra már az egész teste egy vézna szánalom. Lefogy egy centit a hasából úgy, hogy a vállából meg összeesik hármat. Mind ezt csinálja, de nem látják egészben magukat, mert egyszerre csak egy dologra képesek koncentrálni.
2021. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!