Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskánknak?

Mi lehet a baja a macskánknak?

Figyelt kérdés
Benti cicáról van szó néha ki megy de nem sok időre, de két napig kint volt és ma jött haza, azt vettük észre, hogy sántít, nem akar enni, ha eszik is hányingere van, nagyon kedvtelen és nemrég lettem figyelmes egy csomóra ami kb akkora mint egy dió vagy egy picivel nagyobb pont annál a lábánál van amelyikkel sántít. Fáj is neki mert amikor kitapintottam a mancsával probálta arréb tolni a kezemet. Szeretnénk állatorvoshoz vinni, de nem igazán van jelenleg pénzünk és nem tudom, hogy mit csináljak nagyon szeretjük, mert már 4 éve velünk van és nagyon imádnivaló macska.

2022. jan. 31. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg valami megkarmolta és most elfertőződött. Mamám macskáival is így kezdődött minden aztán állatorvos hiányában meghaltak.
2022. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Vidd gyorsan állatorvoshoz mert különben meghalnak!!!
2022. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Kérjétek a dokitól, hogy részletben fizethessétek a kezelés árát, de vigyétek el most, az esti rendelésre.
2022. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az én macskámnak is volt hasonló tünete, lőtt sebet vettem észre a farka tövénél. Ő hajlamos csípőproblémákra, nem titka hogy emiatt sántít. Szerintem a tiédnél tályog vagy csípés, valószínűleg a fájdalom miatt nem eszik és rossz a közérzete. Lehet hogy elmúlik de egy állatorvos jó lenne. Hol van pontosabban a csomó?
2022. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A bal hátsó lábánál a combjától egy kicsivel fentebb
2022. jan. 31. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs megkarmolva,sem megharapva ezt kihagytam.


Köszönöm a tanácsokat

2022. jan. 31. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Az tipikus kudarcba fulladt buktatás jele... Menekült egy másik macska elől az el akarta buktatni, megcélozta a sarkát, de elhibázta... nagyobb baj is lehetett volna ha sikeresen jár el a masik
2022. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Érdeklődd meg mennyibe kerülne egy vizsgálat. Aztán helyi szervezetet felkereshetsz segítségért,hátha tudnak támogatni. A cica élete ne a pénzen múljon.

Javaslom a továbbiakra,hogy tegyél erre külön félre pénzt,ha apránként is.

2022. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap miközben ide írkáltam a húgom folyamatosan hívogatta az állatorvost, de nem vette fel végül az interneten kerestünk egy másikat, de ő azt mondta, hogy csak ma reggel tud fogadni, így várjuk meg a reggelt, de már késő, mert reggelre meghalt.
2022. febr. 1. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!