Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Insecticide 2000 kinti macska...

Insecticide 2000 kinti macska alvohelyere?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Freshnapfban. Van két teljesen kint tartott macskám. Házilag tákolt kis dobozuk van, ebben hungarocell meg szalma. Valami olyan szert akartam, ami alaposan kifertőtleníti az almukat. Használok rájuk spot ont,de azért néha az almot is jó lenne. Az eladó ezt az Insecticide 2000et ajánlotta.Most akartam befújni az almukat, hát látom, h rá van írva hogy macskákra veszélyes. Az eladó azt mondta, ha befújtam, kb fél óráig ne menjenek bele a macskák utána oké. Ott nem olvastam el a leírást. Fel hívtam őket, csak blokkal veszik vissza az meg már nincs. Nem volt olcsó. Mit tegyek, fújhatom így az alomra? Nem szívesen tenném, hacsak tényleg nem lesz bajuk. Bánom, hogy nem a panzi petes srpayt vettem meg, az fel annyiba is került volna.

2022. febr. 10. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy használhatod, erre való. A macskára közvetlenül nem szabad használni.
2022. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Biztos?

Az van ráirva, idézem:

"A készítmény piretroid típusú hatóanyagot tartalmaz, amelyre a macskák különösen érzékenyek. A macskák pihenő helyeit és az általuk gyakran látogatott felületeket tilos kezelni."


Én pont a pihenő helyüket akarom,ami egy elég zárt kis kuckó (papír doboz benne hungarocell és sok szalma, a dobozon elől egy bemenő lyuk, innen fújnám ki a dobozt.) Persze várnék vagy fél napot, addig elzárnám előlük.

2022. febr. 10. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Én használtam ilyet bent az egész házban. A macska benti volt és semmi baja nem volt. Pedig szó szerint mindent fújtam.
2022. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én inkább attól aggódok, hogy ugye ebben alszik,és nekiállja nyalogatni magát,a szőrére meg ragadhat a cuccból, akármennyire elővigyázatosan várok is egy fél napot, h kiszaradjon. Az eladó amúgy fél órát mondott, hogy annyi elég.

A te cicád fekhelyét is szoktad?

2022. febr. 10. 12:49
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Szalmat egyebkent is cserelni kell, azt en kidobnam es tennek bele frisset, ahogy idorol-idore kell is. Ha a hungarocell mozdithato, azt is kicserelnem es csak az ures hazat fertotlenitenem, majd utana, ha kiszellozott, raknam vissza bele az uj cuccokat.

Egyebkent miert nem veszel vagy csinalsz nekik egy normalis hazat, ami melegebb es normalisan tisztithato is?

2022. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert nem bírják egymást. Annyi pénzem meg nincs, hogy mind a kettőnek normális, szigetelt kinti házat vegyek. Volt fából is de azt nem szerették. A papír dobozt szeretik nagyon. Terhes vagyok, a férjem pedig jelenleg külföldön dolgozik, úgyhogy ezen a télen a szalma csere nem opció. Kanyarodjunk vissza inkább a kérdésemhez. Befújjam, vagy inkább ne?
2022. febr. 10. 13:07
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Azert, mert terhes vagy es a ferjed kulfoldon dolgozik,nem opcio a szalma csere? Gondolom nem vagy veszelyeztetett, hiszen akkor boltba se tudtal volna menni, szoval innentol kezdve nem ertem, hogy miert nem. Eleg lett volna annyit mondani, hogy mert nem akarod :D
2022. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ. Tudom, hogy a gyakorin előszeretettel válaszolnak mindenre is, előszeretettel feszítenek keresztre bárkit is barmiért, a kérdésre közben meg a 10.oldalon sem jön válasz. Ezért még egyszer kérdem,és csak erre az egyetlen kérdésre kell választ írni :insecticide 2000 fújhato-e cica alomra?
2022. febr. 10. 13:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Alomra helyett alvó helyre
2022. febr. 10. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Rá van írva... Egyébként nyálzás, rángógörcs a mérgezési tünete, az állatorvosok tudnának mesélni, hány macska pusztul el miatta.
2022. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!