Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám olajba esett mi a...

A macskám olajba esett mi a teendő?sos

Figyelt kérdés

Mire hazaértem a cicusom fele tiszta olajos volt, nem tudom gáz vagy motorolaj és azt se hogy mikor történt. Egyből megmostam szappanos vízzel és mosogatoszerrel is. Valamennyire kihozta de nem tudom meddig nyakogatta magát előtte.

Mi baja lehet mit csináljak vele? Ha tejet adok neki az jó?



2022. febr. 24. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vidd állatorvoshoz sürgősen!
2022. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
állatorvos/állatkórház, vagy legalább egy telefon feléjük. attól függően, hogy van e ügyeletes állatorvos a környéketeken (nálunk nincs, ezért az 50kmre lévő állatkórházat hívnám)
2022. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
8%
Ted bele vizbe es mosd le
2022. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Mindenféleképp állatorvos, de gondolom már túl vagy rajta. Szabad tudni, hogy-hogy van a cica? Minden oke vele?
2022. febr. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha igaz, akkor surgosen allatorvos. Nekunk sosem volt macskank, nem is ertek hozza igazan, de a szomszed neni macskaja hasonloan jart, hiaba furdette meg, rovid idon belul elpusztult. Ugye probalja tisztogatni, nyalni magat, es rengeteg karos anyag jut igy a szervezetebe.
2022. febr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az aggodalmat, nagyon jól vagyunk sikerült konzultálni az állatorvossal. Nem lesz semmi baja.

Aki olvassa a kérdést mert hasonlóan járt kérem vigye cicusát orvoshoz mert végzetes is lehet akár.

A negativ kommentelőknek meg a mostaninál elfogadottabb életet kívánok hiszen ha nem lenne baj magával, nem lenne baja mással sem. :)

Szép napot nektek!

2022. febr. 25. 08:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek! Leáll a veséjük vagy más szervük is, ha sokat nyalnak a szintetikus olajból, ezért kell amúgy a doki.. :(
2022. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsere jol van, orulok.
2022. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!