Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egy nyávogós...

Hogyan lehet egy nyávogós macskát ép ésszel kibírni?

Figyelt kérdés

Már nem tudok vele mit csinálni, de minden átkozott este rájön a nyávogás. Fél éve nem aludtam 5 óránál többet egyhuzamban, mert felkelt az istentelen vernyákolással. Ketten vannak, de csak elvétve játszanak együtt, rám várnak hogy szórakoztassam őket, de se kedvem egész nap nekik pattogni hogy befogják, se energiám mindig valami újat kitalálni. Mert hogy pár hét alatt minden játékot megunnak. Nincs is játék ami igazán lefárasztaná őket. Tavasszal ki lesznek paterolva az udvarra, az talán majd lefárasztja őket, de addig is mi az istent kezdjek a nyávogással? Hiába csukom be az ajtót áthallatszik.

1 év körüliek.



2022. márc. 4. 06:51
1 2 3 4
 11/33 Ármin2022 ***** válasza:

nekem 2 macskám van nem tudom a tieidnek jó e de a macskabútor nálunk sokat segített illetve van egy ilyen ketrec szerű cucc [link]

tudom sok a link de ezt is ki lehet próbálni ha anyagilag belefér :)

2022. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

#10 mert a család többi tagja akart, csak én iszom meg a levét.


#11 köszi, de nem tudom min segítene ez a ketrec, mármint most minusz fokok vannak kint éjjel amikor aktívak, nappal sincs éppen meleg, bent meg hely nincs és értelme sem lenne mert ugyan úgy hallanám. Macskabútor és 1000 féle játék van, de alig használnak valamit. Mint írtam nagyon gyorsan megunnak mindent.

2022. márc. 4. 11:14
 13/33 anonim ***** válasza:
34%
hát viseld el. ne szegény kis jószágot bántsd ű
2022. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#13 áruld már el mi utal arra hogy bántanám őket??
2022. márc. 4. 11:24
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy ha ki is rakod őket akkor egész este az lesz a program,hogy ablakokon,ajtókon kaparnak,nyávognak mert akkor meg azért fognak hogy be engedd őket.

Ha be is engeded utána mikor ahhoz van kedvük újra kimenni akarnak majd.Ahhoz is megint fel kell kelni,ablakot/ajtót nyitva hagyni max nyáron tudsz,de akkor meg minimum a szúnyogok esznek meg..

2022. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15 éjjelre nem engednénk ki őket, legalábbis megpróbáljuk úgy szoktatni őket hogy az éjszakát bent töltsék. Abban reménykedem hogy a kinti vadászat és felfedezés elég fárasztó lenne ahhoz, hogy éjjel aludjonak.
2022. márc. 4. 11:36
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk voltak kinti benti macskáink. Ugyanúgy kelni kell hozzájuk éjszaka, mert akkor is mászkálnak ki be.
2022. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Ivartalanítsd őket, ÉS esténként fáraszd le őket játékkal.
2022. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
18%
CICA MICA
2022. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Kinti vadászat és felfedezés? Ráadásul nappal? Neem.A macska éjjeli állat,ha vadászik is többnyire éjszaka.

Felfedezni se nagyon fedez többnyire keresnek egy naposabb részt és kifekszenek napozni,vagy végig járják a területüket aztán jön a napozósdi..:D

Télen meg mennek vissza haza,szóval ne gondold,hogy ők majd magukat le fogják fárasztani.

Pont olyan tévhit,minthogy a kutyának elég a tudat hogy van kerted és majd elszórakozik kint egyedül.


Ha van házi állatod azzal kell foglalkozni is,és de kell hogy legyen kedved és energiád pattogni velük,ha este aludni szeretnél.Főleg hogy még kb kölykök.

2022. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!