Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskát érdemes haza...

Kinti macskát érdemes haza vinni lakásban?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy cica aki mindig az irodába bejön.

Valószínű, hogy kinti cica és valahonnan mindig kiszökik/kiengedik.

Nincs rajta nyakörv sem.

kb 7-8 éves cicáról van szó.

3 éve már kóborol át hozzánk és elég közzel került hozzám.

Ha esetleg haza vinném magammal abból lehet baj?

Hogy viselné azt hogy új helyen, lakásban van?


Mert féltem szegényt hogy elüti egy autó, megvágja a kerítés és bele hal.


Tanácsokat szeretnék kérni ez ügyben

Mi lenne a helyes?



2022. márc. 9. 17:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert a ketrecben jobb a kutyának hónapokog.
2022. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
33%

Te mégis miről beszélsz?

Komolyan azt mondod, hogy a kutyának rosszabb pár hónapnyi ketrec, mint az ha egész életében olyannál él aki rosszul tartja, nem jól foglalkozik vele és így kínozza? Felfogtad mit írsz?

2022. márc. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
17%

Zárasd be magad pár hónapra egy kis ketrecbe, és utána meséld el, mi az a kínzás. Ha embert zársz be így, hosszú évekre börtönbe kerülsz.

Ellenben a menhelyek már annak se adnak állatot, aki nem nyerte el a személyes szimpátiájukat. Inkább te gondolkozz el. Ha letöltötted a fél évet az egy négyzetmétetes kis ketrecedben.

2022. márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem pedig inkább hűtsd le magad hideg vízzel mert nem tudod mit beszélsz.

A menhelyeknek nincs pénze, így próbálják megoldani a helyzetet, viszont teljesen jogos hogy nem adják olyan embernek az állatot aki nem érdemli meg. Itt nem szimpátiáról van szó, hanem arról, hogy jó helyen lesz- e az állat nálad vagy sem. Ezek szerint te nem vagy alkalmas állattartónak, és igen ennél még az is jobb ha pár hónapot ketrecben kell élniük. Nézz szét egy kicsit, utána ítélkezz, mert itt korábban se pár hónapos bezártságról volt szó, hanem egy élethosszig tartóról. Ha pedig rossz gazdához kerül egy állat az pont olyan mintha egy életre lenne bezárva, nem pár hónapra. Ahelyett, hogy panaszkodsz, inkább változtass magadon vagy a körülményeken, hogy lehessen állatod.

2022. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Azt kívánom minden ilyen ketrecesnek, hogy történjen velük pont ugyanaz, amit ők tesznek az allatokkal.
2022. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
65%
Ha alkalmatlan gazdához kerülne egy állat az számára egy életen át tartó ketrec. Én nem kívánok ilyet neked, nem megyek le a szintedre. Viszont mivel látom nem vagy képes felfogni amit írtam, én itt ki is szállok a vitából. Kívánom, hogy egyszer megértsd miért fontos egy állatnak, hogy jó gazdához kerüljön. Minden jót.
2022. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
2022. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!