Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan akinek baja...

Van itt olyan akinek baja lett a lenyelt macskaszőrtől?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Gyakran benyelem akaratlanul, eddig semmi bajom nem lett.
2022. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
30+ éve vannak macskáim lakásban, valószínűleg egy csomó szőrt lenyeltem már. Semmi bajom nem volt tőle soha. Még csak beteges sem vagyok, amire rá lehetne fogni, hogy esetleg attól lenne.
2022. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én rendszeresen benyelem a kutya és a macskaszőrt is. Torok körüli kellemetlenségen kívül soha semmi gondot nem okozott.
2022. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem csomókban nyeled le, akkor nem fog gondot okozni.
2022. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha az baj, hogy zavar, hogy a számra, ajkamra kerül, amikor puszilgatom, akkor igen. Kézzel, és vízzel való öblítéssel elmúlik.

Ami lemegy, az holnap kijön...

2022. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Macskaszőrtől nem,de a munkatársam gyereke majdnem meghalt egy szál staffordshire terrier szőrszáltól. Beleállt a dobhártyájába,elfettőződött,és a kisfiú majdnem meghalt.


Persze a macska szőre valamennyivel puhább,az szerintem nem csinálna ilyet.

Max vakbélgyulladást.

2022. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az adott ember nem allergiás az állatra, akkor max akkor lenne tőle baja, ha marokszámra csomókban enné a szőrt. A saját hajunkat és szőrünket is megesszük néha.
2022. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Emberben is tud bezoár (szőrdugó) kialakulni, de nem a szálló majd lenyelt néhány macskaszőrtől, hanem mikor a szellemileg nem ép gyerek folyamatosan felzabálja a saját haját!
2022. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!