Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért történt ez ?

Miért történt ez ?

Figyelt kérdés

A cicám,most lehet 1 vagy másfél éves és vemhes lett. Az éjjel ellett kinn egy dobozban, de nem csinált velük utánna semmit.Nem etette őket csak nyalogatta.Reggelre megfagytak. Az egyik kiscicára rá is feküdt.

Ez volt az első ellése.Egész végig melletük volt,de mégsem élte túl egy cica sem.



2022. ápr. 5. 07:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
10# az ilyet össznépileg kellene válasz nélkül hagyni.
2022. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyfelől tényleg ez történt a kérdés nem kamu. Nem tudtuk hogy épp ellik reggel láttuk.A dobozt nem erre készítettük ki csak kinn volt. Este kikéretőzött és kinn maradt plusz itt nálunk 16,18 fokok vannak persze éjjel nem. Alapból nem tudtam hogy kellett volna bármit is csinálni most már tudom.Tetejébe nem az én macskám és gyerek vagyok.Csak fel tettem a kérdést.

Ez előtt volt másik macskánk és az kinn megoldotta tehát honnan kellett volna tudnom ?

2022. ápr. 5. 15:31
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg azért hagyjuk már jó hogy nem szülőszobát csinálok egy macskának.Nem én akartam hogy vemhes legyen. Arra voltam kíváncsi hogy miért nem foglalkozott velük. De volt aki ahelyett hogy le idiótázott volna egyébként köszönöm kedves ,leírta a válaszát.De olyan is van aki szerint állatkínzó vagyok hát oké.
2022. ápr. 5. 15:36
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt visszacsinálni már nem lehet, de meg lehet előzni, hogy többször ilyen történjen. Gondolom nem hiányzik évi 2-3 alkalommal, almonként 5-6 kismacska. Ivartalanítassátok.
2022. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, hogy neked van macskád...
2022. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!