Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi törtènt az Iphone 12-emmel...

Mi törtènt az Iphone 12-emmel mièrt men tönkre?? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A fordító program amit letöltöttem már règen ès régóta hasznasznàlom kb tegnap óta nem müködik. Engedèlyezni kell a hozzáfèrèst a beállítàsokban de hiàba engedèlyezem ha kilèpek mindig visszaàll. Hiàba engedèlyezem nem ír ki semmit hogy nem lehet stb... hanem mintha engedélyeznè átmegy zöldbe csak aztán mindig visszàll amint kilèpek a beállításokból vagy nem is lèpek ki csak másik ablakot választok visszaáll. Ezen kívül a google kereséseket nem lehet mindet törölni felkiàltó jel van a kuka helyet és olyan keresések amelyeket nem is kerestem... Ez mi??

2022. márc. 25. 17:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
passz, sosem volt még nekem ehhez hasonlóra példa egyik iphone készülékemnél sem, itt egyedül azt tudom javasolni, hogy (ha még nem tetted meg, akkor) indítsd újra a telefont, töröld a programot majd töltsd le újra, ha ezek sem segítenek, akkor gyári visszaállítás.
2022. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Ez mi??"

ezt kérdezhetném én is...

kicsit konktérabban le tudnád írni? Milyen appal van a baj?

Mihez kéri a hozzáférést?


Próbáld meg az appot letörölni és újratelepíteni.

2022. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Írtam fordító programmal “fordítás most“ a neve az ikonja világos kék színü alkalmazás van rajta egy A betü meg valami másik jel. Egy sima fordító program bár azt hiszem ez kifejezetten az apple-è. A másik dolog amit írtam pedig hogy a google-ben nem tudok elözmènyeket törölni hirtelen.
2022. márc. 25. 20:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Most hirtelen magától megoldódott a gond. A Tiktok is folyton újra indult az az mint amikor letöltöd a kezdésnél. Hogy rákoppintasz a tovàbbra stb-re... ès aztán a kezdjükre. Ilyenkor a keresési elözmények eltünnek. Semmi más csak a keresési elözènyek amikre rákerestem Tikokon. Na ilyen most magától törtènik néha havonta vagy párhavonta Tiktokon gondolom azért mert frissül de most csak a mai nap vagy 6-szor történt ez. Ezen kívül gyakran ok nélkül kidobott a google vagy nem nyitott meg. Ez a 4 probpéma amit èszrevettem.
2022. márc. 25. 22:48
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezek lehetnek valami vírus vagy hack jelei? Hogy olyan dolgok voltak a keresömbe amire nem is kerestem vagy csak véletlenül max a “TNT“ szó amit akár véletlenül is beírhattam de ezzel kapcsolatosan sok mindent automatikusan kidobot a keresési elözmènyeknél anèlkül hogy egy betüt is beírtam volna. A piros kuka gomb helyett pedig mint már írtam egy szürke felkiàltó jel volt és nem lehetett törölni ezen kívül a Tiktok újra indulás mintha frissült volna ès a google gyakran lefagyott és kidobott + a fordítós eset amit már rèszletesebbeb leírtam.
2022. márc. 25. 22:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Nincs tele a tárhelye a telefonnak véletlenül?
2022. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"a fordítós eset amit már rèszletesebbeb leírtam."

Nem írtad le részletesen. Azt gondolod, de nem. Még az app nevét sem írtad le. Meg semmi más infót nem írtál le. Milyen iPhone, melyik iOS van rajta, mi az app neve.

A beállítást az appon belüli beállítás érted, vagy az iPhone beállításait? Mit engedélyeztél, milyen engedélykérés volt, mihez kért engedélyt?



Csináld meg ezt:

[link]

és nézd meg mennyi szabad tárhely van.

2022. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
"Írtam fordító programmal “fordítás most“ a neve"
2022. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es a kèszülèk Iphone 12 a címben is benne volt a program nevét èy ikonjának kinèzetèt is leírtam válaszban. Hogy jelenleg mi fut az Iphone-okon azt aki ért hozzà biztos tudja én nem figyelem az operációs rendszerèt de mindenkinek frissül az Iphone 12-ön gondolom a jelenlegi legújabb IOS van.
2022. márc. 26. 12:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt az is törtènt azóta bár már írtam hogy minden müködik magától hirtelen viszont nem tudtam egy ideig az alkalmazásokat használni de úgy hogy tudtam a kezdö lapokat húzni az Iphone-on ha rámentem egy alkalmazasra megnyitotta de miután megnyitotta semmit nem èrzèkelt egyik alkalmazásnàl se.
2022. márc. 26. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!