Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő szokott lenni,...

Mennyi idő szokott lenni, mire teljesen feloldódik a macska gyomrában a már kialakult szőrcsomó (szőroldó paszta hatására)?

Figyelt kérdés

Hétfő óta kapja, azóta most hányt először. Plusz híg széklete van, aminek a szőrtartalmát eddig nem ellenőriztem. Az orvos azt mondta, már nagyon nagy volt neki (annak ellenére, hogy a kajának, amit kapott, elvileg meg kellett volna akadályoznia, hogy ez megtörténjen, de szemmel láthatóan nem vált be).

Aki jobban ért hozzá, mint én, esetleg volt hasonló tapasztalata: mikorra várható a teljes "gyógyulás"?



2022. ápr. 7. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvos tudja ezt csak megmondani.

Nyomassad neki bőven, napi 3*.

2022. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt a kaját feltétlenül cseréld le.
2022. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Altalaban nem tul hatekonyak ezek a szoroldos kajak, inkabb csak marketing, hogy ezt vedd meg.

Foleg,ha esetleg ez a royal canin volt, az amugyse egy jo minoseg, de legalabb rohadt draga.

Mindenkeppen kell pasztat adni kulon.

Nem tudom kerdezo, hogy mennyi ido, de drukkolok, hogy minden oke legyen.

2022. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Purina volt a kaja egyébként.
2022. ápr. 8. 01:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az se tul jo minosegre sajnos :/
2022. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Purina® CAT CHOW eledelt szokták egyébként ajánlani. De nézz rá ezekre is:

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyéb Wilderness, Select Gold, Alleva Szőroldó paszta mehet neki 2 naponta ha hosszúszőrű cica. Bezo-pet - GimCat extra

2022. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Joserát amúgy kaptak (többen vannak) eddig is, meg Hill's-t. A jelenlegi paszta pont Bezo-Pet. Vasárnap hányt utoljára, akkor kijött némi szőr. Most már igazából a soványsága az, ami aggaszt, ha jól láttam, másfél kilót leadott az alatt a pár hét alatt, amíg intenzíven hányt (5,5 kilóról 4-re csökkent a súlya), de lehet, hogy ez nem meglepő ebben a helyzetben. Most eszik rendesen.
2022. ápr. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!