Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez a macskámmal?...

Miért van ez a macskámmal? Tiétekkel volt ilyen?

Figyelt kérdés

Hali

Szóval,fél éves múlt a kiscicám de állandóan enne.

Szó szerint, eszik és aztán már egyből nyávog de nagyon hangosan.

Egyfolytában éhes..

Nem gilisztás.

Hányszor adjak neki? Hogyan szoktassam le erről?Vagy ez nem baj? Ti cicátokkal volt már ilyen?

Mert nekem eddigi macskáim nem voltak ilyenek..

Előre is köszi.


2010. szept. 15. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 3 van,2 kint(4h és egy 12é,lányok) 1 bent(3é,fiú)...állandóan ennének

volt több cicám is előtte azok is ilyenek voltak

amennyi ételt teszel eléjük annyit esznek...szó szerint hányásig

ilyen tapasztalatom van velük

2010. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én cicáim kölyökkorukban nem bírták abbahagyni az evést, számomra ez természetes. Óriási a kalóriaéhségük.Később ez változni fog.
2010. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oksi,csak eléggé aggódtam:)

Köszii a válaszokat!

2010. szept. 15. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer apám adott egy hatalmas adat csirkét a macskának, mert kiváncsi volt mennyit eszik. Annyit evett, hogy egész nap egy helyzetben feküdt :) A növekvô cicák jó ha több kaját kapnak. De ha már kb 1 éves lesz, akkor már vigyázz mennyit adsz neki enni, mert nagyon hamar eltudnak hízni és az nem jó. Nekem is fogyasztanom kellett a cicámat. Én kétszer adtam neki enni 100g-os kaját, meg egy kis szárazat, idônként juti falatot. így tudtam a súlyánál tartani. így is mondjuk nagy seggû volt, de legalább nem volt dagi.
2010. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

oksi:) Köszi a választ:)

hát attól énis félek h el fog hízni mert mer nagy a pocija :P:)

de oda fogok figyelni rá.

2010. szept. 15. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:

A mi macskáink már elég öregek. Olyan 8 év körül lehetnek. De ők is ennének mindig. Többször volt olyan hogy reggel megkapták a kis tasakos whiskast, aztán hányták is ki, mert úgy befalták az egészet.

Szóval rászoktunk arra hogy csak fél-fél tasaknyi kaját kapnak egyszerre. Így nincs gond. Plussz nasizni is szoktak. Van mikor szárazat esznek, ha bent vannak, és kérnek, akkor adunk nekik párizsit, sonkát, van mikor darált husit, pipi mellet. Ilyenek. De ők sose nyávognak. Leülnek a hűtő mellé, és várnak. De legtöbbször inkább átszundizzák az egész napot :D

Ja, meg fognak madarat, egeret is maguknak... Bár nem tudom azokat megeszik-e...

2010. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor van gond, ha nagyon sokat eszik, és mégsem fejlődik. Mert az pajzsmirigy problémát jelezhetne.
2010. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem adjál neki szárazat meg szaftosat is kb egy nap 4-6 kissebb adagokban,de ha 1 éves lesz akkor csak 2-3x adj nekik enni persze a fentieket a 2-3 adagig fokozatosan csökenteni kell.sok sikert :D
2010. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat mindenkinek!<
2010. szept. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!