Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MEgharapott egy macska lehet...

MEgharapott egy macska lehet hogy veszett?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt megharapott egy macska, csak megakartam simogatni de elkapta a csuklómat és belém mélyesztette a fogait 3 helyen és szanaszét karmolta a kezem, voltam orvosnál kaptam tetanuszt, de nagyon fáj az egész kezem és nehezen tudom mozgatni, azt mondták figyeltessem meg a macskát de nem találtuk meg, háztáji macska papáméknál mennyi az esély hogy veszett lettem? :D az alkaromon érzékeny piros folt van vagy az csak a karmolások miatt? mert elég sok van körülötte, ha nem találom meg a macskát elkezdik a veszetség elleniket nekem beadni de őszintén félek tőle

2022. máj. 16. 09:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Az országban olyan jól kezelték veszettséget és a vad állomány (pl,rókák) is kapják ellene az anyagot, hogy, az is hír érték, hogy az országhoz közel valahol találnak veszett állatot... szóval az a csóri macska biztos nem veszett, csak nincs emberhez szokva normálisan....
2022. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Még mindig élek ha valakit izgat nem volt veszett
ápr. 28. 23:57
 33/37 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy, de én írtam, hogy nem veszett az a szerencsétlen...
ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda nagy prosztók vagytok ti ott falun! Itt állandóan avval jönnek, hogy a macska veszett. Ráadásul háztáji macskáról van szó, apjáéknál van! Veszett állat nem lehet. Mo-on még a rókák is védettek. De olyan esetet senki nem tud, hogy veszett macskától veszettséget kapott el. Csapkodom a térdem a röhögéstől, jó lenne, ha iskolába is járnátok, nem a 100 évvel ezelőtti sztorikból lufit csináltok. Mint pld. a fekete macska mese, a macska egerészik, csak ne tegye, mert be vannak mérgezve. Igy a macsek is meghal, ha egerésznek tartjátok! Ilyen elmaradott társaságot!!!
ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34, csak ne általánosíts kérlek.
ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 NTBS ***** válasza:
És, hogy vagy kedves kérdező?
ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Még egysze r visszairok, persze, ha valakit megnyugtat, csináltasson vizsgálatot. De nálunk az is ujsághir, ha véletlenül áttéved hozzánk egy veszett róka!Ha lett volna veszett cica a sajtó szétkürtölte volna. Ezen kivül, a veszett állat rabiátus, azonnal támad, rádugrik. A cica, aki hagyja magát megsimogatni, nem veszett.
ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!