Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem gusztustalan...

Csak szerintem gusztustalan dolog bedrogozni egy macskát?(macskamenta)

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem veszi be ezt a gyomrom. Jah, "rohadt vicces" hogy ott dülöngél szerencsétlen meg telefossa a lakást, mert azt se tudja hol van, rosszabb esetben még rá is függ. Tulajdonképpen az emberek röhögnek egy állat kiszolgáltatottságán. Nekem ivartalanítás után nézett így ki a cicám, mint ezeken a "hú de vicces" videókon és nagyon sajnáltam/aggódtam érte. És nekem ne mondja senki hogy a macska élvezi, mit élvez, hogy fel se tud állni, csak émelyeg meg fosik?

2022. máj. 26. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

#6:

Bocs, de ha keményen be LSD-zel, akkor te se tudod, mi történik veled, hidd el. ;)

2022. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező linkelj már egy olyan videót, amin ilyen reakciókat vállt ki a macskából!!

Nagyon kíváncsi vagyok rá!

2022. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne milyen videót láttál.


Van a kertben macskamentánk. Nincsenek ráfüggve. Néha megszaglásszák, néha belehemperegnek, ritkán nyakogatják/rágják, aztán mennek a dolgukra, nem nagy kaland. A macskák meg a mentájuk 10+ évesek, de emésztési problémát, egyensúlyvesztést, tudatzavart egyszer sem tapasztaltam náluk.

2022. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek szoktak kapni, ilyen kis párnába van beletömve, az egyik hízeleg neki meg nyomja a pofáját hozzá a másik meg nyalogatja ezerrel. Aztán ha megunják otthagyják.

Nem tudom milyen videót láttál de az nem macskamenta volt.

2022. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az gusztustalan, hogy nem is ismered az adott dolgot, amit szídsz. 😅
2022. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az enyém le sem szarja a macskamentát :D
2022. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!