Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborító és...

Csak szerintem felháborító és gusztustalan dolog a gyerekpóráz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 13:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon biztonságos.
2016. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

En jonak tartom. DE , hozza kell tenni, hgy en Londonban lakom, ahol 10 millioan laknak, es ha elmegyunk Europa legnagyobb jatekboltjaba ahol tobb ezren vannak egyszerre , vagy 6 savos ut mellett setalunk, akkor igen, hasznos.

Ertelemszeruen Kukutyinpusztaba ahol nincs senki, nincs is ra szukseg.

2016. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Semmi felháborító vagy gusztustalan nincs benne. Bizonyos helyeken és helyzetekben a lehető legjobb megoldás. Ha neked nem tetszik, nem kell használni
2016. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

A) Anyuka babakocsiban tolja Gézukát, kezében 3 szatyor, mellette Béluska, aki igencsak szófogadatlan gyerek, szaladgál a forgalmas út mellett

B) Reumás 75 éves nagymama elviszi a gyereket s játszóra, amíg anyuka ügyet intéz, a mama szegény nem tud szaladni, alig tipeg, a gyerek meg nem olyan fajta, hogy szépen sétálgat kézen fogva a mama mellett, hanem ha lát valamit, képes kitépni a kezét a mamáéból és elszaladni


Stb...


Igen, szerintem csak szerintem felháborító és gusztustalan. Én teljesen megértem, ha bizonyos helyzetekben valaki ilyet használ. És van olyan is, ami egy kis hátizsákhoz van csatolva, az még csak nem is gusztustalan, nincs olyan póráz jellege.

De inkább legyen gáz, minthogy elüsse a gyereket az autó.

2016. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak szerinted.
2016. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Én is annak tartottam, azóta van három gyerekem. Nem ítélkezem. Vannak szituációk, amikor indokolt lehet a használata, esetleg életmentő. Nagyon különbözőek a gyereke még egy családon belül, azonos nevelési elvek mellett is.
2016. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Miért teszel fel idióta kérdést? Nyilván te is tudod, hogy nem csak szerinted. De egyébként nem az, még ha te bele is látsz valami olyat, ami nincs benne. Az nem felháborító, hogy a gyerek kezét fogva sokkal kisebb a mozgástere, és mivel alacsonyabb nálad, végig felfelé kell tartogatnia a kezét? Nyilván nem, mert azt megszokta a szemed, ilyet naponta látsz. Gyerekhámot meg nem, és nem fér bele a kis fejecskédbe, hogy más is van a világon azon kívül, amit te megszoktál, és egy pillanatra sem gondolsz bele az értelmébe.

Nekünk mondjuk nincs ilyenünk, nem éreztük szükségesnek, két gyerek mellett nem kellett még sosem. De ki tudja, lehet, hogy a harmadiknál majd az fogom mondani, hogy mégis jó lenne egy. Nekem ezzel semmi bajom, sem a gyereknek nem árt, sem senki másnak. Maximum az ilyen háborgó proliknak, de ha téged megüt a guta miatta, az engem nem zavar.

2016. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

a barátnőmnek ikrei vannak. amikor mondta hogy venni fog, azt hittem csak viccel. nekem akkor kezdett kúszni a lányom. Először én sem gondoltam valami jó dolognak. aztán ahogy kezdtem rohanni utána, és belegondoltam milyen lehet akinek két gyerekre kell figyelni átértékeltem a dolgot :D


egy gyerekért nem vennék, max ha ikreim lennének. de nem azért mert nem akarom korlátozni abban hogy kiszaladjon az úttestre, hanem mert nem volt rá szükség, nagyon engedelmes a lányom.

de a barátnőm pl kevésbé szerencsés a fiával, mindenfelé megy csak arra nem, amerre nem veszélyes. Na ő egy sálat húz át a hóna alatt, és azzal vezeti, vicces látvány, de valahol érthető, mert tényleg forgalmas út mellett laknak

2016. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
felénk a kutyákat szokták pórázon sétáltatni, nem a gyerekeket. aki nem tudja a saját gyerekét fegyelmezni, az ne szüljön. nekem is van 2, mégse volt ilyenre sose szükségem, bár akkor még ez nem igazán volt elterjedt. múltkor láttam egy anyukát, aki vonszolta maga után a gyerekét pórázon. nem volt egy szívderítő látvány, de nem csak szerintem, hanem a körülöttem lévő 20-30 embernek sem, mindenki sopánkodva nézett..
2016. ápr. 25. 13:39
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Jó te tökéletes vagy, màs nem. :D

De inkâbb legyen tökéletlen az anyuka, mint halott a gyereke.

Amúgy sokan egyetértenek veled, hiszen sokan élünk a Földön, biztos nincs mindenki rajtad kívül ellene. Facebook-Kisbaba napló: na ott szokott lenni cikk róla, és 90% ellenzi.

2016. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!