Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 8 hetes macska teljesen...

Egy 8 hetes macska teljesen új környezetben?

Figyelt kérdés
Örökbe szeretnék fogadni egy 8 hetes kiscicát. Egy dolog miatt aggódok. Nyáron fogadnám be, és én nyáron egy nyaralóba vagyok (kerttel), azaz egész nyáron ott lenne(2.5hónap), de viszont az év többi részén egy panelba lenne. Ez mennyire okoz traumát a cicának? Van már egy öregebb(14 éves, 12 évesen került hozzám)macskám, ő megszokta ezt az életmódot. Viszont ennek a cicának nemtudom mit okozna hogy velem az első két hónapot ott töltené aztán egy teljesen más környezetben lenne

2022. jún. 2. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a macskák nem rajonganak a környezetváltozásért. Viszont 1-2 hét alatt azért megszokják az új környezetet, föleg ha vannak ismerös arcok(te, meg a másik cica), szóval szerintem nem lesz gond.


Esetleg ha nagyon nehezen viseli és meg akarod könnyíteni neki, lehet kapni ilyen FFP tartalmú párologtatót(Feliway néven árulják). Érdemes lehet egy ilyet beszerezni

2022. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macskák elég kíváncsiak, valamennyire nyitottak az újdonságra, de 1#- vel is egyetértek.
2022. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz neki.A macskák nem szeretik a fogságot,a nyaralóban meg lesz kert.Csak az kell hogy szeressen téged és akkor még lehetséges hogy eszébe se jutna elszökni.
2022. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!